سرکوب تظاهرات صهیونیست‌ها در تل آویو

سرکوب تظاهرات صهیونیست‌ها در تل آویو

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، پلیس رژیم صهیونیستی تظاهرات شهرک‌نشینان صهیونیست در تل آویو را سرکوب کرد.

گفته شده است که پلیس با ماشین‌های آب‌پاش اقدام به متفرق کردن تظاهرات کنندگان کرد.

شرکت کنندگان در تظاهرات خواستار برکناری دولت نتانیاهو، برگزاری انتخابات زودهنگام و مبادله اسرا با مقاومت در غزه هستند.

ساعاتی پیش، منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی از تظاهرات اعتراضی مجدد شهرک‌نشینان صهیونیست در سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

بر این اساس شهرک‌نشینان معترض بار دیگر در تل‌آویو تظاهراتی اعتراضی را برگزار کردند و به خیابان «بیگن» ریختند.

مطابق گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی، این شهرک‌نشینان معترض خواهان امضای توافق مبادله اسرا میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین در نوار غزه شدند.

شب گذشته نیز شهرک‌نشینان صهیونیست تظاهراتی اعتراضی را در تل‌آویو برگزار کردند. این شهرک‌نشینان معترض در تظاهرات خود خواهان برکناری نتانیاهو و کابینه وی، اجرای انتخابات زودهنگام و دستیابی به توافق مبادله اسرا میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین در نوار غزه شدند.

گفتنی است با تداوم جنگ علیه نوار غزه و عدم کسب هرگونه دستاورد نظامی از سوی رژیم صهیونیستی انتقادها در سرزمین‌های اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم و کابینه وی شدت گرفته است. مخالفان نتانیاهو وی را به خریدن وقت برای باقی‌ماندن در قدرت جهت فرار از محاکمه در پرونده‌های قضائی اقامه‌شده علیه او متهم می‌کنند. علاوه بر این خانواده‌های اسیران صهیونیست خواهان آن هستند که رژیم صهیونیستی بدون اتلاف وقت و به هر قیمتی اسیران صهیونیست نزد مقاومت را در جریان توافق با مقاومت فلسطین آزاد کند و از ادامه حمله‌های بی فایده به نوار غزه که علاوه بر کشتار فلسطینیان کشتار این اسیران را نیز در پی دارد دست بردارد.