سریال طلاق : خلاصه داستان و بازیگران سریال طلاق + زمان پخش

سریال طلاق : خلاصه داستان و بازیگران سریال طلاق + زمان پخش

سریال طلاق ساخته ی ابوالقاسم طالبی که تصویر برداری آن به دلیل شیوع کرونا متوقف شده بود به ایستگاه پایانی نزدیک شد

تاکنون ۳۰ درصد از تصویربرداری سریال طلاق انجام شده و این سریال علاوه بر تهران در چند کشور خارجی نیز تصویربرداری خواهد شد.

ابوالقاسم طالبی پس از ساخت دو مجموعه «بازگشت پرستوها» و «به کجا چنین شتابان» ساخت مجموعه‌ای را عهده‌دار است که به مسائل روز جامعه توجه دارد.

داستان سریال طلاق

سریال طلاق جزو آثار الف فاخر تلویزیون است که در مرکز سیمافیلم تهیه می‌شود. ابوالقاسم طالبی قصه‌ای در هم تنیده شده را طراحی و به نگارش در آورده که به مسائل اجتماعی می‌پردازد و در دل قصه‌ها نگاهی به مفاسد اقتصادی نیز شده است.

بازیگران سریال طلاق

در این مجموعه تلاش شده تا علاوه بر حضور بازیگران باسابقه عرصه سینما و تلویزیون از دانش‌آموختگان بازیگری در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی استفاده شود.

اسامی بازیگران سریال طلاق :

قطب الدین صادقی

مجید واشقانی

حمید گودرزی

پیام دهکردی

ناصر آقایی

بهار محمدپور

هدیه رضایی

نیلوفر کیارستمی

عسل غروی

النا آهی و…

تعدادی از عوامل سازنده مجموعه عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: ابوالقاسم طالبی، مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی، طراح گریم: داریوش صالحیان، مدیر صدابرداری: منصور شهبازی٬ طراح صحنه: جهانگیر میرزاجانی، طراح لباس: مهرناز اکبری، عکس: علی نیک‌رفتار، بازیگران: قطب الدین صادقی، مجید واشقانی، حمید گودرزی، پیام دهکردی، ناصر آقایی، بهار محمدپور، هدیه رضایی، نیلوفر کیارستمی، عسل غروی، النا آهی و..

زمان پخش سریال طلاق

سال گذشته ابوالقاسم طالبی گفته بود: این مجموعه برای تلویزیون ساخته نمی شود و در تلاش هستم آن را برای شبکه نمایش خانگی آماده کنم. طالبی در پایان گفت: هنوز زمان دقیق آغاز تولید این پروژه مشخص نیست ولی در نظر دارم هرچه سریعتر تولید این پروژه را آغاز کنم.

اما به نظر می رسد سریال طلاق یک سریال تلویزیونی است و برای نوروز ۱۴۰۰ از تلویزیون پخش شود.