سری A| هلاس ورونا، آتالانتا را در برگامو مغلوب کرد

سری A| هلاس ورونا، آتالانتا را در برگامو مغلوب کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از هفته سی‌و‌سوم سری A ایتالیا، شب گذشته (دوشنبه) تیم فوتبال آتالانتا در ورزشگاه اتلتی آتزوری دِایتالیای شهر برگامو میزبان هلاس ورونا بود و این بازی را با نتیجه 2 بر یک به میهمان خود واگذار کرد.

فدریکو چکرینی در دقیقه 2+45 و تئون کوپماینرز در دقیقه 55 (گل‌ به خودی) دروازه آتالانتا را باز کردند و جورجو اسکالوینی در دقیقه 82 یکی از گل‌های خورده را برای این تیم جبران کرد.

با این نتیجه آتالانتا بیش از پیش از جمع تیم‌های بالای جدولی فاصله گرفت و کار خود را برای کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده سخت‌تر کرد. شاگردان جان‌پیرو گاسپرینی با قبول این باخت با 51 امتیاز در رده هشتم جدول باقی ماندند و این در حالی است که یوونتوس رده چهارمی با آنها 12 امتیاز فاصله دارد.

 تیم هلاس ورونا اما با کسب سیزدهمین برد خود در این فصل 48 امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد تا نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده آتالانتا شود.

در جدول رده‌بندی سری A، تیم‌های میلان و اینتر به ترتیب با 71 و 69 امتیاز (اینتر یک بازی کمتر انجام داده) در رده‌های اول و دوم قرار دارند و پس از آنها ناپولی 67 امتیازی و یوونتوس 63 امتیازی رده‌های سوم و چهارم را به خود اختصاص داده‌اند.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم