سفر تیم ملی والیبال نشسته به ترکیه با حذف ۴ بازیکن پارالمپیکی

سفر تیم ملی والیبال نشسته به ترکیه با حذف ۴ بازیکن پارالمپیکی

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال نشسته که برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می شود چهارشنبه پیش رو (۸ تیرماه) عازم ترکیه می شود تا بعد از پیگیری ۵ روزه تمریناتش در «تونجلی» در یک تورنمنت بین المللی شرکت کند.

با تصمیم هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته، این تیم با ترکیب ۱۲ نفره عازم ترکیه خواهد شد. این ترکیب از میان ۱۶ اردونشینی که دور قبلی اردوی این تیم را در اردبیل برگزار کردند، انتخاب شده اند.

بر این اساس داود علیپوریان (کاپیتان)، صادق بیگدلی، حمید عباسی، مجید لشگری، مرتضی مهرزاد، رمضان صالحی، میثم علیپور، حسین گلستانی، مهدی بابادی، محمدرضا سبحانی نیا، جمال نظری و مسعود امامی ترکیب تیم ملی والیبال نشسته را در اردو و تورنمنت ترکیه تشکیل می دهند. عباسی، سبحانی نیا، نظری و امامی بازیکنانی هستند که برای نخسین بار با این تیم اعزام برون مرزی را تجربه می کنند.

مرتضی رمضانی، حسین جد، محمد نعمتی و مهرزاد مهربان که در بازی های پارالمپیک توکیو حضور داشتند نفراتی هستند که با کنار گذاشتن آنها، ترکیب اعزامی به ترکیه نهایی شد. البته در بازگشت از ترکیه و برای برگزاری دور جدید تمرینات تیم ملی والیبال نشسته در تهران، این بازیکنان همراه با حسین صالحی به جمع اردونشینان اضافه خواهند شد.

تیم ملی والیبال نشسته در ترکیه با تیم های میزبان، عراق و مصر دیدار خواهد داشت.

منبع : مهر