سیمئونه: دوست دارم به فوتبال ایتالیا برگردم

سیمئونه: دوست دارم به فوتبال ایتالیا برگردم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از میهمانان جشن قهرمانی روز گذشته (یکشنبه) ناپولی در سری A دیه‌گوسیمئونه پدر جوانی سیمئونه مهاجم ناپلی‌ها بود. بازگشت به ایتالیا برای سرمربی اتلتیکومادرید یادآور خاطرات روز خوب بازیگری او در لاتزیو و اینتر بود و همان خاطرات او را وسوسه کرده است که مربیگری در کالچو هم تجربه کند.

سیمئونه که از روی سکوهای ورزشگاه دیه‌گو مارادونا شاهد جشن قهرمانی تیم فرزندش پس از پیروزی یک بر صفر برابر فیورنتینا بود، با نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا گفت‌و‌گویی کوتاه داشت و در آن اعتراف کرد که به بازگشت به سری A فکر می‌کند.

سرمربی آرژانتینی روخی بلانکو که 12 سال هدایت این تیم را برعهده داشته است، گفت: نمی‌دانم تا چه مدت دیگر می‌توانم مربیگری کنم. من الان 53 ساله‌ام. 5 سال دیگر؟ مربیگری بدون شک شغل پراسترسی است اما من همیشه فکر می‌کنم که چند روز مرخصی با من کاری می‌کند که بخواهم دوباره به زمین فوتبال برگردم. چمن برای ما مانند مواد مخدر است. من گاهی اوقات که با هواداران اینتر و لاتزیو ملاقات می‌کنم و با درخواست‌های آنها برای برگشتن به این دو تیم مواجه می‌شوم. چه کسی می‌داند شاید یک روز برگشتم. مطمئناً این چیزی است که دوست دارم انجامش دهم. من یک سال دیگر با اتلتیکومادرید قرارداد دارم. بعد از آن باید دید که چه پیش می‌آید.

در میان دو تیمی که سیمئونه در آنها سابقه بازی داشته، اینتر می‌تواند گزینه محتمل‌تری باشد، چرا که زمزمه‌های برکناری سیمونه اینزاگی در پایان فصل جاری شنیده می‌شود. به جز سیمئونه، از آنتونیو کونته، روبرتو دزربی سرمربی برایتون و تیاگو موتا سرمربی بولونیا هم به عنوان گزینه‌‌های هدایت نراتزوری نام برده می‌شود.

انتهای پیام/