شایعه در فضای مجازی؛ رجب‌زاده جانشین مربی پرسپولیسی می‌شود

شایعه در فضای مجازی؛ رجب‌زاده جانشین مربی پرسپولیسی می‌شود

خبرورزشی –

این استعفاء کمی عجیب بود به این خاطر که مهدی رجب زاده با قشقایی خوب نتیجه گرفته و یکی از گزینه‌های صعود به لیگ برتر به حساب می‌آید.

تیم او اگر چه در هفته یازدهم در خانه یک بر صفر به مس کرمان باخت اما با ۱۹ امتیاز تیم پنجم جدول به حساب می‌آید و یکی از گزینه‌های صعود به حساب می‌آید.

در فضای مجازی شایعه شده او قرار است جانشین مهدی تارتار شود و به همین بهانه از سمت خود در قشقایی استعفاء کرده است.

ذوب آهن با مهدی تارتار خوب نتیجه نگرفته و با ۱۱ امتیاز از ۱۱ بازی تیم دوازدهم جدول رده بندی به حساب می‌آید. مهدی رجب زاده در ابتدای فصل هم گزینه مربیگری ذوب آهن بود اما در نهایت باشگاه هدایت تیم را به مهدی تارتار محول کرد.

او در پایان بازی امروز در خصوص دلایل استعفایش از قشقایی شیراز گفت: «اصل مشکل ما مالی است. قرارداد بچه‌های ما چیزی نیست ولی درصد کمی را دریافت کرده‌اند. کل بودجه تیم ما از قرارداد دروازه بان خیبر کمتر است. شاید کل هزینه تیم ما زیر ۲ میلیارد باشد ولی دروازه بان خیبر ۳.۵ میلیارد قراردادش است. بنده خدا آقای نجف پور هم این جا تنهاست و کمکی نمی‌شود. من دیگر طاقت ندارم و برایم سخت است چون دوست ندارم بازیکنم را به زور به تمرین بکشانم. بازیکن باید راحت باشد. حتی اگر بازی را هم برده بودیم می‌خواستم همین جا استعفایم را اعلام کنم و استعفایم ربطی به باخت ندارد. دوست داشتم تیم ببرد و در شرایط بالای جدول این کار را بکنم ولی به حال چون تصمیمم را گرفته بودم، بعد از بازی امروز آن را اعلام کردم.»

هنوز باشگاه ذوب آهن و مهدی تارتار در واکنش به این خبر در فضای مجازی چیزی اعلام نکرده‌اند.

منبع : خبرورزشی