شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد

شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر قادر رحیم‌زاده فرمانده قرارگاه مشترک پدافندهوایی خاتم الانبیاء (ص) کشور با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب ارتش میزان آمادگی رزمی وتوان عملیاتی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) کشور چتر اطمینان و بازدارندگی را برای کشور ایجاده کرده است، اظهار کرد: تمرین انواع روش‌های مختلف دفاعی موجب شده است شبکه یکپارچه پدافندهوایی کشور در بالاترین سطح آمادگی و توان رزمی قرار داشته باشد.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) کشور با اشاره به اینکه فرمانده معظم کل قوا رمز موفقیت را در وحدت ترسیم کرده‌اند، افزود: اتحاد، انسجام و همدلی بین کارکنان ارتش و سپاه در قرارگاه مشترک پدافندهوایی خاتم الانبیاء (ص) کشور به منصه ظهور رسیده است و ان‌شاءالله در سایه همین وحدت و هم‌افزایی درمسیر تأمین امنیت ملی پایدار تلاش می‌کنیم.

امیر رحیم‌زاده تصریح کرد: یگان‌های پدافندی ارتش وسپاه دوشادوش همدیگر و با توکل به خداوند سبحان و تمسک به ائمه اطهار(ع) و با آمادگی و هوشیاری کامل از حریم هوایی جمهوری اسلامی حفاظت کرده و اجازه کوچکترین تعدی و تجاوز را به دشمنان نخواهند داد.

منبع : مهر