شعبان خمسه: در حد و اندازه‌های خودمان ظاهر نشدیم/ باید روی مسائل روانی تیم کار می‌کردیم

شعبان خمسه: در حد و اندازه‌های خودمان ظاهر نشدیم/ باید روی مسائل روانی تیم کار می‌کردیم

به خبرگزاری تسنیم، فاطمه شعبان خمسه پس از شکست شاگردانش برابر آلتای قزاقستان در چهارمین دیدار مسابقات قهرمانی باشگاه‌های والیبال آسیا گفت: امروز برابر آلتای قزاقستان که بهترین تیم مسابقات است، رقابت کردیم که عملکرد خوبی نداشتیم و در حد و اندازه‌های خودمان ظاهر نشدیم.

وی اضافه کرد: فکر می‌کنم باید بیشتر روی مسائل ذهنی و روانی بازیکنان کار می‌کردم تا با آمادگی ذهنی بیشتری در مسابقات شرکت کنیم و روی بازی تمرکز داشته باشیم.

سرمربی تیم والیبال باریج اسانس ایران به قدرت تیم اول قزاقستان اشاره کرد و ادامه داد: من فکر می‌کنم تیم آلتای با عملکردش در مسابقات گذشته نشان داده تیم قدرتمندی است، اما این توجیهی نیست که عملکرد خوبی نداشتیم. امیدوارم برای بازی بعدی بازیکنان را از نظر روانی آماده‌تر کنیم تا بتوانند با اعتماد به نفس بیشتری در این مسابقات حضور داشته باشند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد برابر تیم کوانیش قزلقستان بازی قابل قبولی داشته باشند و افزود: بازی بعدی ما با کوانیش تیم دوم قزاقستان است که در مقایسه با تیم‌های دیگر تیم خوبی است. آنها مقابل تایلند سه بر یک پیروز شده‌اند.

شعبان خمسه در پایان یادآور شد: برنامه ما این است که بازی قابل قبولی برابر کوانیش داشته باشیم و برخی بازیکنان را دوباره محک بزنیم تا برای بازی آخر آماده شویم که سرنوشت ساز است.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم