شلیک موشک «فلق» به پایگاه ارتش اشغالگران در شمال فلسطین اشغالی

شلیک موشک «فلق» به پایگاه ارتش اشغالگران در شمال فلسطین اشغالی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که عملیات‌های جدیدی را علیه نظامیان و مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.

حزب‌الله لبنان در ادامه حملات خود علیه رژیم صهیونیستی یک مقر صهیونیستی دیگر را هدف قرار داد.

اداره اطلاع رسانی حزب الله لبنان اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان مقر فرماندهی گردان السهل وابسته به تیپ ۷۶۹ رژیم صهیونیستی در پایگاه بیت هلل را با موشک فلق هدف قرار داده و مستقیم به هدف مورد نظر اصابت کرده است.

ساعاتی پیش نیز، حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که مقر لشکر ۹۱ اشغالگران و محل استقرار نظامیان این رژیم در منطقه اشغالی «ایلییت» در شمال فلسطین اشغالی را با چندین پهپاد مورد اصابت دقیق قرار داد.

برپایه این گزارش، در این حمله تلفات و خسارت‌هایی به ارتش رژیم صهیونیستی وارد شد.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین در ۱۵ مهرماه و آغاز بمباران‌های وحشیانه مناطق مسکونی و مراکز درمانی و آموزشی غزه توسط رژیم صهیونیستی، رزمندگان حزب‌الله لبنان نیز در راستای سرگرم‌کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی و کاهش فشار بر مقاومت و مردم غزه، اقدام به انجام عملیات روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین اشغالی کرده و خسارت‌های زیادی به اشغالگران صهیونیست وارد نموده است.