شکنجه مرد جوان پس از ربایش در میدان خراسان

شکنجه مرد جوان پس از ربایش در میدان خراسان

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سال ۱۳۹۹، زن جوانی با مراجعه به اداره چهارم پلیس آگاهی از مفقودی برادرش خبر داد. در تحقیقات پلیس مشخص شد چند روز پس از مفقودی مرد 45 ساله، حدود 300 میلیون تومان پول توسط افراد ناشناس از حساب بانکی وی برداشته شده و همچنین خانه این فرد در میدان خراسان هدف سرقت واقع شده است. 

بررسی‌ها نشان داد، مالباخته توسط سه مرد با یک خودرو در میدان خراسان ربوده شده و به دو کمپ ترک اعتیاد در منطقه اشرف‌آباد تهران و یکی از شهرهای استان البرز منتقل شده است. 

بر اساس این گزارش، مالباخته که به هروئین معتاد بوده پس از سه ماه از کمپ ترک اعتیاد آزاد می‌شود؛ این در حالی است که مأموران پلیس پس از رصدهای اطلاعاتی گسترده در اواخر فروردین ماه جاری موفق به دستگیری یکی از متهمان شدند. 

بدین ترتیب این پرونده در دستور کار محمدرضا صاحب‌جمعی؛ بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی قرار گرفت. تحقیقات اولیه مشخص کرد سه مرد با جعل عنوان مأمور کمپ ترک اعتیاد، مالباخته را در میدان خراسان ربوده و پس از ضرب و جرح با شوکر برقی از رمز کارت بانکی وی سوءاستفاده و اقدام به سرقت پول کردند. 

بررسی‌های تکمیلی نشان داد متهمان با استفاده از کلید مالباخته به خانه وی رفتند و دست به سرقت گسترده زدند. تحقیقات ادامه داشت تا اینکه هجدهم خردادماه سال جاری، متهم به شعبه ششم دادسرای امور جنایی منتقل شد. 

به گزارش تسنیم، تحقیقات درباره پرونده توسط محمدرضا صاحب‌جمعی؛ بازپرس ششم دادسرای امور جنایی ادامه دارد و دستگیری متهمان در دستور کار کارآگاهان اداره پلیس آگاهی قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم