صحبت های نگران کننده کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره اردو

صحبت های نگران کننده کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره اردو

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا جهانبخش در حاشیه اردوی تیم ملی ایران در کشور قطر گفت: پس از مدتی سردرگمی در مورد برگزاری اردو، مکان اردو و بازی‌های دوستانه، اردوی قطر هماهنگ شد تا تمرینات خوبی برگزار کنیم. البته به خاطر شرایط آب و هوایی و شرجی بودن هوا، تمرینات در شب برگزار می‌شود که دمای هوا در شب بد نیست.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران افزود: شرایط بازیکنان بد نیست. بعد از لغو چند بازی دوستانه خدا را شکر بازی با الجزایر قطعی شد. برای یک بازی خوب با این تیم تمرین می‌کنیم. من، سایر بازیکنان و کادر فنی دوست داشتیم بازی‌های تدارکاتی بیشتری برگزار کنیم ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

او تاکید کرد شرایط سختی در آماده سازی تیم ملی وجود دارد. وضعیت باید به گونه‌ای باشد که به تیم و بازیکنان کمک کند تا شرایط خوبی داشته باشیم. نباید بگذاریم اتفاقات این اردو دوباره رخ بدهد و به امید خدا باید از حالا برنامه ریزی داشته باشیم که بتوانیم شرایط خوبی برای جام جهانی داشته باشیم. ولز هم دیگر تیم همگروه شد که گروه سخت را حالا سخت‌تر کرده است. من شرایط را مثبت نمی بینم.

جهانبخش با ناراحتی از وضعیت موجود در تیم ملی گفت: این گروه سخت قطعا سخت‌تر شده است، بدون آمادگی و داشتن بازی‌های تدارکاتی به جام جهانی برویم راستش را بخواهید شرایط مثبتی نمی‌بینیم اما باید قسمت مثبت ماجرا را هم نگاه کنیم که بازیکنان خوب تمرین می‌کنند و مصمم هستند تا با بازی‌های خوب دل مردم را شاد کنیم. مردم عزیز کشور برای ما دعا کنند که اردوهای پیش رو و بازی‌های خوبی داشته باشیم تا در جام جهانی دل آنها را شاد کنیم.

منبع : مهر