صداوسیمای مرکز فارس بازی‌های قشقایی را هم زنده پخش کند

صداوسیمای مرکز فارس بازی‌های قشقایی را هم زنده پخش کند

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رجب زاده عصر پنجشنبه پس از برتری تیمش مقابل رایکا بابل در جمع خبرنگاران بیان داشت: بازی را خوب شروع کردیم و در هردو نیمه به جز ۱۵ دقیقه پایانی، نبض بازی را در اختیار داشتیم و در نیمه دوم خوش موقع و درست در زمانیکه در حال فشار روی دروازه حریف بودیم به گل رسیدیم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری نیز به ثمر برسانیم.

وی افزود: ما یک تیم بی ادعا و به دنبال پیشرفت اما دارای نواقصی هستیم و باید روی نقاط ضعف خود کار کنیم و در این بازی هم بدلیل آنکه فیلم بازی‌های قبلی رایکا را دیده بودیم در تمرینات روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کردیم ضمن اینکه بچه‌های ما روی توپ‌های هوایی و قطری حریف به خوبی کار کردند.

سرمربی تیم شهدای قشقایی در خصوص بازی درورزشگاه حافظیه بیان کرد: ابتدا باید از مدیریت باشگاه بابت پیگیری برای بازی در این ورزشگاه تشکر کنم و اما در مورد کیفیت چمن حافظیه باید بگویم که این چمن دارای کیفیت خیلی بالایی نیست اما از زمین بعثت خیلی بهتر است.

رجب زاده همچنین از صداوسیمای مرکز فارس خواست تا بازی‌های این تیم را به صورت زنده پخش کند تا بازیکنان بهتر دیده شوند و با انگیزه تر به میدان روند.

تیم فوتبال شهدای قشقایی در هفته هشتم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور عصر امروز پنجشنبه در ورزشگاه حافظیه با یک گل مقابل تیم رایکا بابل به برتری رسید.