صهیونیست‌ها به شکست نهایی نزدیک شده‌اند

صهیونیست‌ها به شکست نهایی نزدیک شده‌اند

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار قاسمی کارشناس مسائل نظامی در برنامه تهران ۲۰ درباره بازتاب پیام جمهوری اسلامی ایران به رژیم غاصب صهیونیست، گفت: اول باید به امت شهید پرور اسلام تبریک گفت؛ از دیشب تمام جهان اسلام که زجر ظلم صهیونیست‌ها را کشیده بودند از این مبارزه خوشحال شدند. مبارزه با صهیونیست‌ها یک مسئله بسیار جدی است که حضرت امام (ره) از ابتدا پایه جمهوری اسلامی ایران را نابودی شاه و رژیم غاصب صهیونیست بود. امام (ره) برقراری اسلام در سرزمین اشغالی را برنامه‌ریزی کرده بودند که خدا را شکر در این مسیر قرار داریم.

وی افزود: خوشبختانه همزمان با دوره مذاکره که طی سال‌های قبل در کشورمان پیش رفته بود، رهبر معظم جمهوری اسلامی توانستند به خوبی هدایت و راهبری کردند. حتی در شرایطی که برخی مقامات کشور مدعی بودند موشک جواب نمی‌دهد و از کشورهای شکست خورده جنگ جهانی الگو می‌گرفتند، حضرت آقا جوابی شفاف به آن‌ها دادند. دیشب و شب‌های گذشته نشان دادیم که سلاح پاسخ صهیونیست‌ها هستند.

سردار قاسمی درباره همکاری کشورهای غربی با رژیم صهیونیستی اظهار کرد: کشورهای غربی طی هفته‌های گذشته خواستند جنگ را میان اسلام و صهیونیست‌ها نشان ندهند و آن را به تنهایی به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ربط دهند اما این نیز در واقعه دیشب برای غربی‌ها موفقیت‌آمیز نبود و تمام مسلمانان در دنیا از این حمله حمایت کردند. نکته دیگر آن است که باید مراقب فضای مجازی باشیم؛ بسیار با شیطنت سعی کردند قدرت ایران را کم جلوه دهند اما مهم آن است که اصل این هیمنه شکسته شد و سه سامانه پدافند داوود، گنبد آهنین و موارد دیگر شکسته شدند.

قاسمی ادامه داد: متأسفانه حتی بسیاری از دوستان ما بر این باور بودند که سیستم دفاعی صهیونیست‌ها نمی‌شکند اما ما پیش از این شاهد آن بودیم که حزب‌الله نیز این سامانه‌ها را شکسته بود. مهم آن است که هیمنه شکست و سیستم دفاعی آن‌ها شکست خورد. مردم از اصفهان تا فلسطین با لبیک یا خمینی و لبیک یا حسین از این عملیات حمایت کردند.

این کارشناس مسائل نظامی در ادامه گفت: واقعه آخرالزمانی که به آن اشاره شده نشان می‌دهد که صهیونیست‌ها بازنده خواهند بود و از آنجایی که یهودی‌ها به این مسائل بسیار باور دارند اکنون ترس بیشتری را تجربه می‌کنند چرا که می‌دانند نبرد آخرالزمانی در پیش است. بسیاری از افراد باور داشتند که حمله حماس اشتباه بود اما حقیقت آن است که شکست هیمنه از همان روز اول حمله اتفاق افتاد. از حمله حماس تا پاسخ دیشب ما همه به اذن خداوند متعال بوده است. ما نشان دادیم که می‌شود این هیمنه را شکست و مبارزه با رژیم صهیونیستی ترسی ندارد.

وی در خصوص کمیته جنگ اسرائیل گفت: رژیم صهیونیستی رژیم حرامزاده‌ها است و ما با انسان طرف نیستیم. آن‌ها حتی بر روی جنین‌ها عملیات تکثیر انجام می‌دهند و ربات انسانی می‌سازند. این رژیم باید نابود شود و یک معضل برای بشریت به حساب می‌آیند. آن‌ها پیش از آن‌که ما حمله‌ای کنیم در کرمان عملیات تروریستی انجام دادند و قطعاً پس از این نیز باز عملیات تروریستی انجام خواهند داد. حرفه‌این رژیم عملیات تروریستی است اما اثراتی در دنیا نخواهد داشت.

سردار قاسمی گفت: پیام آخر آن است که صهیونیست‌ها به شکست نهایی نزدیک شده‌اند و هرچقدر دست‌وپا بزنند باز هم به این مسئله نزدیک‌تر می‌شوند.

گفتنی است؛ تهران بیست به تهیه کنندگی مجتبی احمدی شنبه تا پنج‌شنبه ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، مشاهده ویدئوهای برگزیده برنامه و استفاده از تصاویر استیج و پشت صحنه به شبکه‌های اجتماعی به آدرس @tehran۲۰_tv۵ مراجعه کنند.