ظهوریان: تجربه خوبی از پیروزی برابر حریفان قدرتمند کسب کردم/ برخی از باشگاه‌داران زمین تمرینی رایگان در اختیارم می‌گذارند

ظهوریان: تجربه خوبی از پیروزی برابر حریفان قدرتمند کسب کردم/ برخی از باشگاه‌داران زمین تمرینی رایگان در اختیارم می‌گذارند

مهرانه ظهوریان پس از کسب عنوان نایب قهرمانی تور جهانی تنیس زیر 18 سال به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بازیکنان خوبی در این مسابقات شرکت کرده بودند و من هم عملکرد خوبی داشتم و توانستم یکی از رقبای آفریقایی را شکست دهم.

وی درخصوص شکست این حریف خود از آفریقای جنوبی اظهار داشت: شکست این بازیکن تجربه خوبی بود، چون در مسابقات اخیری که شرکت کرده بود قهرمان شده بود.

تنیسور نوجوان کشورمان درباره بازی فینال و شکست برابر حریف ترکیه‌ای خود، گفت:  در فینال با بازیکنی از کشور ترکیه بازی کردم که خیلی خوبی بود، اما عملکرد من هم مثل بازی‌های قبل نبود با این وجود بازی خوبی انجام دادم.

وی خاطرنشان کرد: کسب مقام برای نخستین بار تجربه خیلی خوبی بود و امیدوارم در مسابقات بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.

ظهوریان همچنین به مسابقه بعدی خود اشاره و تصریح کرد: تقریبا دو هفته دیگر در مسابقات تور جهانی زیر 18 سال تهران بازی خواهم کرد که در سطح چهار برگزار می‌شود.

وی در پایان به مشکل نداشتن زمین تنیس در خراسان رضوی اشاره کرد و اظهار داشت: این مشکل را داریم البته خیلی‌ها در دادن زمین تنیس با من همکاری می‌کنند مثلا یک ساعت تمرین رایگان در اختیارم می‌گذارند که امیدوارم بهتر از این شود.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم