عاقلانه تصمیم گرفتم و ثروتمند شدم

عاقلانه تصمیم گرفتم و ثروتمند شدم

بعد از مدتها تصمیم گرفتم به دنبال کاری با درآمد بالا بگردم. یکی از دوستانم تاجر موفقی بود با او صحبت کردم و به من تجارت را پیشنهاد داد. من قدم در مسیر تجارت گذاشتم و در مدت زمان کوتاهی توانستم با تجارت یک محصول پرسود به ثروت برسم. شما را با این محصول آشنا میکنم.

آلو خشک سیاه

آلو خشک سیاه خوارکی که اکثر افراد از طعم آن لذت می‌برند، این محصول با خاصیت خریداران بسیاری دارد، با ما همراه باشید تا از قیمت و ویژگی های آن برای شما بگوییم.آلو خشک سیاه از جمله میوه های بسیار پرطرفدار است که انواع مختلفی دارد.همچنین در رژیم غذایی ما ایرانی ها جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است.زیرا طعم و مزه آن با ذائقه ما ایرانیها سازگاری دارد.به همین دلیل در اکثر غذا ها مانند کوفته، خورشت آلو اسفناج، خورشت مرغ، قیمه و سایر غذا ها مورد استفاده قرار می گیرد.طعم ترش و ملس و شیرین این محصول باعث شده است که افراد زیادی مشتاق خرید و استفاده این محصول باشند.شما می توانید در هر فصلی از سال آلو خشک را میل کنید.

آلو سیاه در بازار

قیمت آلو سیاه در بازار باتوجه به مرغوبیت و کیفیتی که دارد بسیار مورد توجه است، این محصول که در خورشت های مختلف به کار گرفته می شود از قیمت مناسبی برخوردار است.سال ها است که آلو سیاه در بازار یکی از اجزای جدایی ناپذیر از خورشت های خانم های ایرانی بوده است که سبب ایجاد طعمی بی نظیر و منحصر به فرد در غذای آن ها می شود.با وجود این که افراد زیادی علاقمند به خشک کردن این گونه از آلوها و همچنین مصرف خام آن ها می باشند، اما استفاده از آن ها در غذاهای روزانه بسیار مناسب تر و پر طرفدار تر است.معمولا از این آلوهای خورشتی می توان برای استفاده در انواع مختلفی از خورشت های ایرانی چون قورمه سبزی، قیمه، قیمه نثار، قیمه بادمجان و غیره استفاده کرد.

image002 14 - عاقلانه تصمیم گرفتم و ثروتمند شدم

آلو خاکی خشک

از بهترین و خوشمزه ترین انواع خشکبار، آلو خاکی خشک شده است که به سبب طعم خوش و لذت بخشی که دارد بسیار مورد پسند مصرف کنندگان می باشد. این محصول با قیمت مناسبی قابل خریداری است و به صورت تنقلات و یا در تهیه غذاهای مختلف مصرف می شود و به سبب ویژگی های عالی که دارد مورد استقبال مصرف کنندگان بسیاری می باشد و بازار خوب و پررونق را به خود اختصاص داده است.آلو از جمله میوه های محبوب در کشورمان است که هر ساله با کیفیت خوب و به فراوانی توسط باغداران برداشت می شود و حجم بالایی از این محصول با رعایت بهترین استانداردها خشک می شود و به صورت تمیز و با مرغوبیت بالا در  بازار شهرهای مختلف کشور عرضه می گردد.

image003 13 - عاقلانه تصمیم گرفتم و ثروتمند شدم