عذرخواهی گروه سایپا از مشتریان بابت تاخیر در تحویل خودروهای تیبا

عذرخواهی گروه سایپا از مشتریان بابت تاخیر در تحویل خودروهای تیبا

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، فرزاد غزایی درباره تاخیر در تحویل خودروهای تیبا و تیبا ۲ اظهار داشت: با هدف ارتقاء کیفی خودروهای مذکور این گروه خودروسازی اقدامات واکنش سریع و سختگیرانه ای تعریف کرده تا بتواند رضایت مشتریان را در خصوص کیفیت برآورده کند و این مهم در کنار کسب مجوزهای لازم منجر به تاخیر زمانی در تحویل این خودروها شده است.

او تاکید کرد: این اقدامات تعریف شده و در حال اجرا است و تمام توان گروه خودروسازی سایپا در جهت انجام کامل آن بسیج شده است.

معاون کیفیت سایپا در ادامه تصریح کرد: سیاست‌های جدید گروه سایپا از بهمن ماه سال گذشته با تغییر زیربنایی در مفاهیم مشتری مداری و کیفیت تدوین شده است که در بخش محصول ارتقاء کیفیت محصولات جاری و رفع نواقص اعلامی از سوی مشتریان و همچنین جایگزینی محصولات با طراحی جدید به جای خودروهای قدیمی در اولویت قرار دارد.

او افزود: علاوه بر سرمایه گذاری در تجهیز خطوط تولید خودروسازان و قطعه سازان، انتقال دانش فنی خودروسازان برتر جهان نیز در دستور کار گروه سایپا قرار گرفته است.

غزایی ضمن عذرخواهی مجدد از تاخیر به وجود آمده در تحویل خودروها گفت: امیدواریم با اقدامات در حال انجام و تعامل با سازمان‌های نظارتی مشکل این بخش از مشتریان گرامی در روزهای آتی برطرف شود.

او در پایان افزود: گروه سایپا خود را متعهد می‌داند تا هر نقصی که از سوی مشتریان اعلام می‌شود را با بهره گیری از شبکه گسترده خدمات پس از فروش شرکت سایپایدک و امداد گران شرکت امدادخودرو سایپا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به صورت ویژه رسیدگی و رفع کند.

منبع : مهر