عمری و سرلک در چه صورت ملوانی می شوند؟

عمری و سرلک در چه صورت ملوانی می شوند؟

به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته سه شنبه ۲۶ دی باشگاه پرسپولیس در خبری اعلام کرد محمد عمری در این تیم باقی خواهد ماند و نیم فصل دوم هم عضو این تیم خواهد بود. با این حال عمری در تمرین امروز چهارشنبه ۲۷ دی پرسپولیس حضور نیافت تا شائبه جدایی او از این تیم بیشتر از گذشته شود.

میلاد سرلک هم که از تاریخ اول اسفند ۱۴۰۲ مشمول خواهد شد، قصد دارد تا در نیم فصل دوم با حضور در یکی از تیم‌های نظامی، خدمت مقدس سربازی خود را بگذراند.

در همین حال برخی از رسانه‌ها و صفحات مجازی خبر از جذب این دو بازیکن توسط باشگاه ملوان را داده‌اند که این موضوع تا به این لحظه صحت ندارد. محمد عمری و میلاد سرلک هنوز دفترچه آماده به خدمت خود را ارسال نکرده‌اند و پس از ارسال این دفترچه مشخص خواهد شد که این دو باید در کدام یک از یگان‌های نظامی خدمت کنند.

همچنین در فضای مجازی شایعه شده بود که عمری تا فردا پنج‌شنبه ۲۸ دی دفترچه آماده به خدمت خود را ارسال می‌کند که این موضوع هم به هیچ وجه امکانپذیر نیست. طبق قانون فرد مشمول در تاریخ ۱/ ۱۱ / ۱۴۰۲ و ۱/ ۱۲/ ۱۴۰۲ می‌تواند با حضور در مراکز پلیس +۱۰ دفترچه آماده به خدمت خود را ارسال کند و مقامات ذی‌ربط، یگان خدمتی او را مشخص خواهند شد.

بنابراین اگر عمری و سرلک خواهان حضور در باشگاه‌های نظامی (نیروی زمینی، فجر سپاسی و ملوان بندرانزلی) هستند باید تا روز یکشنبه اول بهمن صبر کنند تا پس از ارسال دفترچه یگان خدمتی این دو بازیکن مشخص شود.

یکی از مقامات مسؤول در باشگاه فرهنگی ورزشی نیروی دریایی ملوان بندرانزلی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر این موضوع را تأیید و اعلام کرد: هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و اگر یگان خدمتی عمری و سرلک در نیروی دریایی باشد از حضور آنها استقبال خواهیم کرد.