فرصت های پولساز خود  را به راحتی یافتم

فرصت های پولساز خود  را به راحتی یافتم

حرکت کردن در مسیر ثروتمند شدن، گاهی نیاز به تأمین سرمایه اولیه دارد و برخی از مواقع نیز بدون نیاز به سرمایه اولیه، می‌توان قدم‌های مؤثری را در این جهت برداشت من هم سالها با کمک دوستانم توانستم شغل در زمینه تولید کفش را بیاندازم و حالا یکی کارآفرینان بزرگ در زمینه هستم.

کفش اسپرت سفید دخترانه

انتخاب یک استایل جدید و بروز می تواند یک فرصت مناسبی را در اختیار شما بگذارد، استایل اسپرت می تواند یک استایل زیبا و به روزی را برای شما بسازد، بی شک خرید یک کفش اسپرت سفید دخترانه به دلیل داشتن رنگ های شاد مانند: سفید، صورتی، بنفش و غیره و تنوع کفشهای دخترانه و برخی از آنها به حدی زیباست که میتوان در برخی از جشنها و مجالس از کفش اسپورت استفاده کرد، شاید برای حضور در جشن ها انتخاب یک کفش پاشنه سه سانتی بلند انتخابی درست برای استایل دخترانه باشد اما از استفاده استایل پیشنهادی غافل نشوید.

در انتخاب و خرید یک کفش اسپرت سفید مردانه به هماهنگی آن با لباس هایمان توجه کنیم که طرح کفش و یا رنگ آن با استایلمان جور در می آید یا خیر، در انتخاب رنگ بهتر است از رنگ های سفید و مشکی به دلیل راحت هماهنگ کردن آن با سایر رنگ ها استفاده کرد.

کفش ایرانی

امروزه به دلیل گسترش سریع جوامع انسانی و وارد شدن مُد به کشور، باز هم جایگاه کفش ایرانی حفظ شده است .بخش اعظمی از این نادیده گرفته شدن، به دولت مردان و بخش دیگری به مردم باز می‌گردد. بازده مالی بالا، تنوع و جذابیت‌ کفش‌های امروزی دیگر جای را به عرضه کفش‌های بومی که ریشه در تاریخ و فرهنگ مردمان این مرز و بوم دارد، باز نمی‌گذارد

ایده تاسیس شرکت کفش ملی به عنوان نخستین برند تولیدکننده کفش‌های ایرانی، به حدود سال‌های ۱۳۳۰ تا ۱۳۳۶ بازمی‌گردد. به زمانی که «محمدرحیم متقی ایروانی» از تاجران تحصیلکرده، بعد از سفرش به چکسلواکی و بازدید از خط تولید کفش‌های مدرن، به طراحی و تولید کفش ایرانی، علاقه‌مند می‌شود. برای همین خیلی زود دست به کار می‌شود و زمینی به مساحت ۷۰۰ مترمربع در حاشیه غربی تهران که آن روزها، زمین بایر و دوره افتاده از مختصات مسکونی شهر بود، با هدف راه‌اندازی بنای مرکزی کارخانه، می‌خرد. زمینی که با توجه به توسعه شتابان مرزهای مناطق و محله‌های غربی تهران، حالا در همسایگی دیوار به دیوار با محله مهرآباد جنوبی، واقع شده است.

image002 91 - فرصت های پولساز خود  را به راحتی یافتم

کفش جردن

اگر کفشی را پوشیدید و در آن حس ناخوشایندی داشتید لحظه ای درنگ نکنید و آن را از پای خود بیرون بیاورید. کفش جردن با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید شده است و یقینا پاهای شما در آن احساس راحتی خواهند کرد. برند ایر جردن یک برند لوکس به حساب می آید که بین بازیگران و خوانندگان و همچنین ورزشکاران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پوشیدن این کفش اسپرت به شما شخصیت خاصی می بخشد و شما را از بقیه افراد متمایز خواهد کرد. استفاده از پاشنه های درجه یک و استاندارد در تولید این کفشها سبب شده که بتوانید ساعتها این کفش را پوشیده، بدون اینکه دچار درد کف پا شوید. تنوع بالا در رنگ و طرحهای این برند، یکی از دلایل محبوبیت این برند است و همچنین این شرکت در مناسبتهای مختلف مدلهای خاصی معرفی می کند که در نسخه های محدودی عرضه می شوند و این نسخه ها گران قیمت تر هستند. انتخاب مدلهای خاص شما را از بقیه افراد متمایز کرده و شخصیت خاصی به شما می بخشد.

image003 93 - فرصت های پولساز خود  را به راحتی یافتم