(فرهنگی) حضور سلمان بازیگر «نون خ» در مسابقه خندوانه

(فرهنگی) حضور سلمان بازیگر «نون خ» در مسابقه خندوانه

شب گذشته رامبد جوان در برنامه خندوانه میزبان علی صالحی و کاظم خدابخش بازیگران سریال نون خ، گروه پازل بند و احسان روزبهانی ملی پوش تیم بوکس بود. در بخشی از برنامه بازیگران «نون. خ» حضور پیدا کردند.

علی صالحی گفت: یک تیم بزرگی در شرایط کرونایی کار کردند و سریال نون خ حاصل تلاش همه اعضای این گروه بود. گروه کارگردانی و نویسنده و دوستان در تهیه و تولید فصل سوم «نون. خ» خیلی خوب عمل کردند، با توجه به اینکه دستورالعمل‌ها را رعایت می‌کردیم، هیچ‌کدام از عوامل به کرونا مبتلا نشدند.

کاظم نوربخش گفت: ما همه بازیگران کردستان و کرمانشاه هستیم که فقط می‌توانستیم در همان شهر خودمان بازی کنیم، اما به دلیل حضور در سریال «نون. خ» مدیون سعید آقاخانی هستیم.

در بخشی از برنامه نوربخش درباره واکنش مردم به این سریال گفت: خدا را شکر مخاطبان استقبال خوبی از سریال داشتند و بالای ۷۰ درصد وقتی من را می‌بینند می‌خواهند مثل سلمان نون خ بخندم.

رامبدجوان هم گفت: ما هم مثل همان ۷۰ درصد می‌خواهیم برایمان بخندی.

علی رهبری درباره شروع فعالیتش گفت: برای یکی از دوستانم که مصالح فروشی داشت، کارگری می‌کردم توانستم گیتار بگیرم و این علاقه ام را دنبال کردم.

وی ادامه داد: من ساز‌های مختلفی را یاد گرفتم و موتی رهبر ارکستر خوانندگان بودم. حتی آن‌ها به من گفتن که چرا خودم خوانندگی را تجربه نمی‌کنم، اما ایده آل من آن موزیک‌ها نبود و دوست نداشتم. تا اینکه سال ۹۰ با آرین بهاری آشنا شدم و با هم گروه پازل را شکل دادیم.

در ادامه مسابقه‌هایی بین مهمانان انجام شد که لحظات شادی را برای مخاطبان رقم زدند.

بازیگران «نون خ» در بیشتر بازی‌ها خندیدند و کاظم نوربخش با پانتومیم نتوانست امتیاز خوبی کسب کنند.