فن‌دبیک در رادار میلان، گرینوود در لیست رُم/ هشدار فاینورد به منچستریونایتد!

فن‌دبیک در رادار میلان، گرینوود در لیست رُم/ هشدار فاینورد به منچستریونایتد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری به نظر پنجره شلوغی برای باشگاه منچستریونایتد باشد، چرا که بازیکنانی در لیست خروجی این تیم خواهند بود و بازیکنانی نیز به ترکیب شیاطین سرخ اضافه خواهند شد. اخیراً نشریه انگلیسی «سان» گزارش داده بود؛ دونی فن‌دبیک، فرد، آنتونی الانگا، حنبعل المجبری، الکس تلیس، براندون ویلیامز، اریک بایی  و زیدان اقبال (به طور رسمی به اوترخت هلند پیوست) هشت بازیکنی هستند که منچستریونایتد در این تابستان قصد فروش آنها را دارد و در صورت دریافت پیشنهاد خوب به فروش بازیکنانی همچون جیدون سانچو، هری مگوایر، اسکات مک‌تامینی، آنتونی مارسیال و دین هندرسون نیز فکر خواهد کرد.

حالا پایگاه خبری «تودوفیچاخس» اسپانیا خبر می‌دهد که دونی فن‌دبیک مورد توجه باشگاه میلان قرار گرفته است. استفانو پیولی علاقه زیادی به این هافبک هلندی دارد که در سه فصل اخیر هرگز جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی شیاطین سرخ نداشته است. فن‌دبیک 26 ساله که دو سال دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد، در ازای 20 میلیون یورو می‌تواند در دسترس باشد.

نشریه انگلیسی «سان» هم مدعی شد که ژوزه مورینیو علاقه دارد میسون گرینوود را به ترکیب رُم اضافه کند، انتقالی که می‌تواند به طور قرضی باشد. با وجود اینکه اریک تن‌هاخ و چندین بازیکن منچستریونایتد از بازگشت این مهاجم انگلیسی به ترکیب شیاطین سرخ حمایت کرده‌اند اما خود او چندان به شروعی جدید در این تیم امیدوار نیست.

گرینوود ۲۱ ساله مشتاق است تا دوران حرفه‌ای خود را دوباره از سربگیرد، چه در منچستریونایتد باشد و چه در تیمی دیگر؛ چون از زمانی که برای اولین بار در ماه ژانویه 2022 اتهام تجاوز به عنف علیه او مطرح شد (اتهامی که از آن تبرئه شد اما تحقیقات داخلی باشگاه منچستریونایتد در مورد او ادامه دارد)، بازی نکرده است.

نشریه «منچستر ایونینگ نیوز» هم خبر داد؛ با اضافه شدن میسون ماونت از چلسی به جمع شیاطین سرخ، باشگاه منچستریونایتد به دنبال فروش یک هافبک خواهد بود و فِرد برزیلی و اسکات مک‌تامینی اسکاتلندی اولین گزینه‌ها به این منظور هستند که در این بین اولویت فروش فِرد است که مورد توجه فولام قرار گرفته است.  

در سوی دیگر سایت «فوتبال اینترنشنال» هلند مدعی شد؛ باشگاه فاینورد به اطلاع منچستریونایتد رسانده که جاستین بیلو دروازه‌بان هلندی این تیم فروشی نیست. طبق این گزارش؛ انتظار می‌رود منچستریونایتد برای خرید این دروازه‌بان به صورت جدی وارد عمل شود اما فاینورد احتمالاً پیشنهاد آنها را رد خواهد کرد.

باشگاه منچستریونایتد که بودجه‌ای 120 میلیون یورویی برای نقل‌وانتقالات کنار گذاشته، با جذب میسون ماونت در ازای 60 میلیون یورو و به دلیل محدودیت‌های که قانون بازی جوانمردانه مالی برایش ایجاد می‌کند، در حال حاضر به نظر می‌رسد قید خرید آندره اونانا دروازه‌بان کامرونی اینتر را زده و سراغ جاستین بیلو دروازه‌بان 25 ساله فاینورد و کوین تراپ دروازه‌بان 32 ساله اینتراخت فرانکفورت رفته است.

انتهای پیام/