فوتبال ایران به تغییر و تحول نیاز دارد/ برای سرپرستی «لابی» نکردم

فوتبال ایران به تغییر و تحول نیاز دارد/ برای سرپرستی «لابی» نکردم

به گزارش خبرگزاری مهر، میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال در مجمع عمومی هیات فوتبال استان مرکزی گفت: امروز فوتبال ما نیاز به تحول و تغییر دارد، در غیر این صورت در همین جایگاه خواهیم ماند.

ماجدی ادامه داد: تحول فوتبال تنها با حضور نیروهای جوان و خوش فکر تحقق خواهد یافت که فوتبال به اینگونه نیروها نیاز دارد. از شما و همه اهالی فوتبال هم می‌خواهم که در انجام این کار بزرگ مشارکت و همراهی کنید و برای تغییر تلاش کنید. استان مرکزی نوابغ و بزرگان زیادی داشته و خوشحالیم که این استان از تمامی معیارهای فوتبالی لازم برخوردار است. بدون تردید استان ها از نقش ویژه ای در اداره فوتبال کشور برخوردار هستند.

وی ادامه داد: من برای رسیدن به جایگاه سرپرستی فدراسیون با هیچ کس لابی نکردم اما برای موفقیت در این مسیر به کمک همه دلسوزان و اهالی فوتبال نیاز داریم و با همه وجود تلاش می کنیم.

ماجدی تصریح کرد:در چهار ماه اخیر بیش از ۳۰ هزار استعداد فوتبالی را در سراسر کشور شناسایی کردیم. جالب است که هدفگذاری فدراسیون فوتبال اسپانیا، کشف ۲۵ هزار استعداد در برنامه سال ۲۰۲۴ است. این مسئله نشان دهنده ظرفیت و توان قابل توجه فوتبال ایران است که باید به آن توجه داشته باشیم.

در بخش دیگری از این مجمع، طهمورث حیدری عضو هیات رییسه و رییس کمیته امور استان‌های فدراسیون فوتبال نیز اظهار داشت: توسعه فوتبال در استان مرکزی در سال‌های اخیر قابل قبول بوده که این مسئله جای تقدیر دارد. ضمن اینکه عملکرد باشگاه‌ها، هیات فوتبال و فعالان ورزشی در رشته فوتبال استان هم بسیار خوب و چشمگیر بوده است.امیدواریم با تکمیل هیات رئیسه شاهد رشد و پیشرفت همچنین توسعه هرچه بیشتر فوتبال در استان مرکزی باشیم.

منبع : مهر