قتل نامادری پس از کشتن صاحب‌کار در شرق و جنوب تهران/ کشف کلت و فشنگ از قاتل

قتل نامادری پس از کشتن صاحب‌کار در شرق و جنوب تهران/ کشف کلت و فشنگ از قاتل

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح جزئیات بازداشت فردی که روز گذشته نامادری و صاحب‌کار سابق خود را به قتل رسانده بود، اظهار کرد: به محض دریافت خبر وقوع قتل، به دستور سردار رحیمی؛ رئیس پلیس پایتخت، بررسی این موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران افزود: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته قاتل در کمتر از 24 ساعت توسط عوامل پلیس پیشگیری دستگیر شد.

وی تصریح کرد: قاتل فردی حدوداً ۴۰ ساله است که مهر ماه امسال به منظور عملی کردن نقشه شوم خود، از یکی از استان‌های شمالی کشور اقدام به تهیه سلاح کمری به همراه 50 فشنگ جنگی کرده بود.

این مقام انتظامی ادامه داد: روز گذشته این فرد با توجه به مشکلات قبلی که با صاحب‌کار سابق خود داشت و پس از بارها تهدید، با حضور در محل کار صاحب‌کار سابق خود در منطقه راه‌آهن با شلیک سه گلوله او را به قتل رساند و به سرعت از آنجا متواری شد.

موقوفه‌ای بیان کرد: قاتل سپس با مراجعه به منزل پدری در منطقه حکیمیه در اقدامی جنون‌آمیز نامادری خود را (زنی حدوداً 60 ساله) به قتل رساند و سپس پا به فرار گذاشت.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه این فرد در حقیقت فردی خطرناک و مسلح بود و امکان هر اقدام پیش‌بینی نشده دیگری از او می‌رفت، گفت: علیرغم اینکه هیچ سرنخ مشخصی از مخفیگاه این فرد جانی در دسترس نبود، همکاران ما توانستند با پیگیری‌های اطلاعاتی دقیق، این فرد را در منطقه حکیمیه دستگیر و از او یک قبضه سلاح کمری به همراه 40 عدد فشنگ جنگی کشف کنند.

وی تصریح کرد: این فرد که در یکی از شرکت‌های خصوصی طرف قرارداد شرکت راه‌آهن مشغول به کار بود، در اظهارات اولیه، انگیزه خود را در به قتل رساندن صاحب‌کار سابقش، اخراج از کار و همچنین انگیزه خود را از به قتل رساندن نامادری‌اش، دخالت‌ها و اذیت‌های او عنوان کرد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم