قتل هولناک استاد دانشگاه در جنوب تهران

قتل هولناک استاد دانشگاه در جنوب تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ عقربه‌ها ساعت 2 بامداد پنجشنبه دهم شهریورماه را نشان می‌داد که فریاد‌های کمک کمک اعضای خانواده‌‌ای در یک ساختمان در محله امام‌زاده‌حسن به گوش رسید.

خیلی زود همسایه‌ها برای کمک از خانه خود به بیرون  آمدند و در ادامه  با وارد شدن به خانه این خانواده، جسد مرد میانسالی که غرق در خون بود را مشاهده کردند و بی‌درنگ موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دادند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 149 امام‌زاده‌حسن، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جرائم‌ جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی به محض ورود به به سالن پذیرایی خانه با جسد مرد حدودا 50 ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه قفسه سینه هدف اصابت یک ضربه چاقو گرفته بود.

تحقیقات ابتدایی تیم جنایی نشان داد، مرد میانسال استاد یک دانشگاه‌آزاد در تهران بوده که به دلایل نامشخص از سوی عامل یا عاملان جنایت به طرز هولناکی کشته شده است.

بازپرس پرونده به دنبال دریافت این اطلاعات مهم به کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی پایتخت دستور داد تا دوربین‌های مداربسته اطراف ساختمان را بازبینی کنند و همسایگان را برای کشف سرنخ‌های ابتدایی هدف تحقیق قرار دهند.

به گزارش تسنیم، با دستور محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جرائم‌ جنایی، جسد مقتول برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری عامل این جنایت وارد عمل شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم