قلی‌زاده: در لهستان برای موفقیت می‌جنگم/ مدیر لخ پوزنان: علی توانایی‌های فوق‌العاده‌ای دارد

قلی‌زاده: در لهستان برای موفقیت می‌جنگم/ مدیر لخ پوزنان: علی توانایی‌های فوق‌العاده‌ای دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی قلی‌زاده وینگر تیم ملی فوتبال ایران پس از جدایی از اسپورتینگ شارلوای بلژیک، با عقد قراردادی سه ساله به لخ پوزنان لهستان پیوست.

سایت رسمی باشگاه لهستانی در سایت خود با اعلام انجام تمامی کارهای اداری برای نهایی شدن این انتقال، گزارش داد که قلی‌زاده در حال درمان به‌خاطر مصدومیت زانوی خود بوده و ریکاوری همراه با پزشکان باشگاه را آغاز کرده است.

توماس رزاسا مدیر ورزشی لخ پوزنان درباره پیوستن قلی‌زاده اظهار داشت: یک بازیکن باکیفیت و با تجربه زیاد به ما ملحق می‌شود. او توانایی‌های فوق‌العاده‌ای دارد و می‌تواند در نبردی در فضای کوچک برنده شود. علی می‌تواند پشت مدافعان برود و پاس‌های خوبی برای هم‌تیمی‌های خودش مهیا کند.

وی با تمجید از عملکرد قلی‌زاده با پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 تصریح کرد: ما عملکرد موفق او در جام جهانی را به یاد می‌آوریم. پیش‌تر اعلام کرده بودیم دنبال بازیکنانی می‌گردیم که جانشین نفرات جدا شده باشند. امیدواریم که عملکرد خوب علی مطابق انتظارات باشگاه و هواداران باشد.

همچنین قلی‌زاده در مورد نهایی گفت: حالا من در لخ هستم تا برای موفقیت همراه با باشگاه و هواداران بجنگم و از این مسئله خوشحالم. سه سال پیش در مقدماتی لیگ اروپا با لخ پوزنان بازی داشتیم و من به لخ آمدم. تیم من در این مسابقه شکست خورد، اما به یاد دارم که پاس تنها گل شارلوا را دادم. پیش از سفر به لخ تلاش کردم اطلاعاتی درباره پوزنان و شهر لخ به دست بیاورم و اطلاعاتی درباره باشگاه، شهر و سرمربی تیم دارم.

 

لژیونرهای فوتبال ایران , علی قلی‌زاده ,

 

انتهای پیام/