قهرمان سابق کشتی سرپرست اداره کل ورزش خوزستان شد

قهرمان سابق کشتی سرپرست اداره کل ورزش خوزستان شد

به گزارش خبرنگار مهر، وزیر ورزش و جوانان امروز با صدور حکمی، حمید بنی تمیم را به عنوان سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان منصوب کرد.

حمید بنی‌تمیم که متولد سال ۱۳۵۸ شهرستان شوش استان خوستان است، یکی از کشتی گیران فرنگی ایران است. از افتخارات وی می‌توان به کسب مدال برنز در مسابقات کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۰۶ و همچنین دو مدال طلا و نقره دانشجویان جهان اشاره کرد.

وی پس از استعفا رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی ایران در آبان ۱۳۹۷ به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب شد، بنی‌تمیم پیش از آن سابقه نایب رئیسی و دبیری این فدراسیون را در کارنامه داشت. بنی تمیم در سال ۱۳۹۸ نامزد ریاست فدراسیون کشتی ایران شد و با کسب ۱۱ رأی در رده سوم رأی‌گیری قرار گرفت.

قهرمان کشتی فرنگی دانشجویان جهان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شوش دانیال، معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان، نایب رئیس، دبیر و سرپرست فدراسیون کشتی، دبیر فدراسیون ناشنوایان و مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از جمله سوابق کاری بنی تمیم به شمار می‌روند.

افشین حیدری از بهمن ماه سال ۱۳۹۵ به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان فعالیت می‌کرد که اکنون جای خود را به یک خوزستانی دیگر داد.

منبع : مهر