قیمت زعفران دسته دختر پیچ

قیمت زعفران دسته دختر پیچ

هنگامی که به پخت زرشک پلو با مرغ ایرانی با آن طعم دلنشین و سنتی اش می پردازیم این زعفران دسته طبیعی معمولی عمده است که که باعث خوشمزگی و عطر خوش آن می شود و باعث می شود تا با مادر یا همسرتان بگویید که این بهترین غذایی است که در عمرتان خورده اید.

اما از کاربرد و مزایای بی نظیر این چاشینی خوش رنگ که بگذریم باید خاطر نشان کنیم که این گیاه نه تنها در ایران بلکه در اروپا و به خصوص یونان در هزاران سال قبل به عنوان رفه بی خوابی استفاده می شده است.

به همین منظور از خریداران و تجاری که علاقمند به خرید یا اخذ نمایندگی فروش این محصولات هستند دعوت می نماید تا با مراجعه به سایت آراد برندینگ نسبت به انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام نموده و ثبت سفارش آن را به انجام برسانند.

به علاوه طبیبان و پزشکان نیز از آن به عنوان معجونی برای بیماران مبتلا به جنون استفاده می کردند تا بدین سبب از میزان فعالیت و جنبو جوش شان بکاهند از اروپا که بگذریم و به حاشیه خلیج فارس برسیم متوجه می شویم که اعراب همچون ایرانیان بیشتر به خاطر رنگ خوراکی این چاشینی از آن استفاده می کردند و به نوعی آنها بودند که کاشت زعفران را به اسپانیاییها و اروپاییها آموختند که البته برای تصدیق آن کافی است.

زعفران دسته طبیعی

همان طور که در مطلب قبل به به موضوع نحوه پیدایش زعفران دسته طبیعی اشاره نمودیم باید ذکر کنیم که ایرانیها به دلایل متعددی به این چاشنی سرخ که در این کشور به طلای سرخ معروف است علاقمند هستند.

برای عاشقان غذا و خوراکیهای رنگارنگ و خوشمزه که زعفران به عنوان تغییر دهنده نتیجه شناخته می شود چرا که نه تنها باعث خوش رنگ شدن بلکه با خوش عطری که پدید می آورد می تواند نظر هر مخاطبی را به خود جلب نماید.

image002 68 - قیمت زعفران دسته دختر پیچ

در خصوص ارز غذایی نیز باید خدمت تان عرض کنیم که حکیم ابوعلی سینا نیز در خصوص این گیاه بیان می دارد که اگر نوشیدنی حاوی زعفران را در برنامه های غذایی خود بگنجانید می توانید شاهد آرامش بخشی و تقویت اعصاب و درمان فراموشی تان باشیدکه قیمت زعفران دسته به نسبت کیفیت متفاوت از یکدیگر می باشد.

ضمن اینکه این پزشک حاذق معتقد است برای ایجاد اثر بخشی چند برابری می توانید از عسل و کندر نیز به همراه زعفران در نوشیدنی خود استفاده نمایید تا در معرض ضعف حافظه قرار نگیرید.

در کتاب قانون می خوانیم که زعفران به عنوان مقوی شناخته می شود که برای از بین بردن عفونت و التهاب ورم گوش و چشم بسیار نافع بوده و می تواند اثراتی ضد درد را برای شما به همراه داشته باشد این موضوع در حال حاضر در مطالعات بالینی بسیار زیادی توسط دانشمندان به اثبات رسیده است که اثرات ضد التهابی زعفران به مراتب قوی و موثرتر از گلاب می باشد مضوعی که به خودی خود اهمیت این گیاه را برای مان آشکار می سازد.

در ادامه مطالب همیچنی به این موضوع پرداخته می شود که اگربا مشکل کم بینی یا بینایی مواجه هستید می توانید از زعفران برای بهبود دید و خستگی چشم تان استفاده نمایید بعلاوه در هنگامی که دچار افسردگی و ناراحتی هستید و به دنبال استفاده از داروهای طبیعی و بدون عوارض برای رفع این مهم هستید می توانید از گلبرگها و زعفران برای ایجاد شادی و نشاط و همچنین ایجاد روحیه شادابی در خود بهره ببرید.

زعفران دسته دخترپیچ

یکی از اصلی ترین و یا ارجینالترین نوع زعفران در نبات چوبی را دسته دخترپیچ می گویند زیرا عوامل انسانی در آن بسیار کم دخیل می باشد، در رابطه با این زعفران بهتر است بگوییم یک رشته کامل آن است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

image003 69 - قیمت زعفران دسته دختر پیچ

دسته دختر پیج بدون اینکه بخشی از زعفران دسته دختر پیچ را جدا نماییم به دست می آید و برای اینکه آن را تهیه نمایند کافی است کلاله و خامه را از هم جدا نکنند و در کنار هم قرار داده و خشک نمایند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که در حالت معمولی طول خامه زعفران پنج تا هفت میلی متر می باشد و اگر زعفران بسیار با کیفیت و مرغوب باشد کلاله از طول بیشتری نیز ممکن است برخوردار باشد.

این زعفران یکی از با کیفیتترین زعفرانها می باشد که طرز چیدن آن باید یکسو باشد به طوری که هر کدام از خامه ها روی هم و هر کدام از کلاله ها روی یکدیگر قرار می گیرند.

از ویژگی آن می توان به این اشاره نمود که این نوع از زعفران تمام خواص این گیاه را یکجا باهم دارد و از عطر بسیار خوب و فوق العاده ای برخوردار می باشد.

با خواص فراوانی که دارد اما خوشبختانه قیمت این نوع زعفران نسبت به انواع دیگر آن پایینتر می باشد اما باید در خرید آن دقت نمایید چون ممکن است بعضی افراد سواستفاده نمایند و زعفران تقلبی را به شما به جای اصل با قیمت ارزان به فروش برسانند پس سعی کنید از مراکز معتبر و مورد اطمینان خرید خود را انجام دهید.