لاپورتا: مذاکرات برای حفظ فلیکس و کانسلو را آغاز می‌کنیم/ همکاری‌هایی با عربستانی‌ها خواهیم داشت

لاپورتا: مذاکرات برای حفظ فلیکس و کانسلو را آغاز می‌کنیم/ همکاری‌هایی با عربستانی‌ها خواهیم داشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خوان لاپورتا درباره احتمال تمدید قرارداد دو بازیکن پرتغالی خود یعنی ژوائو کانسلو و ژوائو فلیکس که تابستان اخیر با قراردادهای قرضی از منچسترسیتی و اتلتیکومادرید به بارسلونا پیوستند، گفت: کانسلو و فلیکس از زمان حضورشان در بارسا در سطح بالایی بوده‌اند. باشگاه قادر خواهد بود که آنها را برای فصل آینده حفظ کند. ما برنامه داریم تا مذاکرات با باشگاه‌های آنها را به زودی آغاز کنیم. ما رابطه خوبی با دو باشگاه منچسترسیتی و اتلتیکومادرید داریم.

وی همچنین درباره جایگاه فعلی بارسلونا در جدول رده‌بندی لالیگای اسپانیا که پشت‌ سر رئال مادرید و جیرونا قرار دارد، اظهار داشت: من متقاعد شده‌ام که قهرمانی در لالیگا را به دست خواهیم آورد، چون هافبک‌های مصدوم‌مان ریکاوری کرده‌اند. همان‌طور که در بازی مقابل اتلتیکو دیدید، ما دوباره کنترل بازی و مالکیت توپ را در اختیار داریم و زمانی که بارسا توپ را در اختیار داشته باشد تقابل با ما غیرممکن می‌شود؛ البته که ما شانس قهرمانی خواهیم داشت و من مطمئن هستم که به آن دست خواهیم یافت.

رئیس باشگاه بارسلونا درباره فرم و شکل خوب دیگر نماینده ایالت کاتالونیا در رقابت‌های فصل جاری لالیگا خاطرنشان کرد: می‌خواهم به جیرونا تبریک بگویم چون آنها فصل فوق‌‌العاده‌ای را سپری می‌کنند. آنها خیلی خوب بازی می‌کنند و روحیه تیمی بسیار قوی دارند. به عنوان یک کاتالان، بسیار بسیار خوشحالم که شهر جیرونا از طریق تیمش در سراسر جهان شناخته شده است. آنها پتانسیل زیادی برای بازی در رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان دارند، به شرطی که به ارائه فوتبال خوب ادامه دهند.

لاپورتا همچنین درباره اینکه آیا توصیه‌ای به عربستانی‌ها که با جذب بازیکنان نامدار لیگ فوتبال‌شان را برسر زبان‌ها انداخته‌اند، گفت: می‌دانم که دوستان عربستانی من به لیگ برتر عربستان افتخار می‌کنند. لیگ آنها روز به روز بهتر می‌شود. من در موقعیتی نیستم که به آنها توصیه‌ای کنم، چون آنها بهتر از من می‌دانند که باید چه کار کنند. باید به دنبال همکاری بین باشگاه‌های عربستانی و اسپانیایی بود. به عنوان مثال، بارسلونا همکاری‌هایی با باشگاه‌های عربستانی به نفع لیگ حرفه‌ای عربستان خواهد داشت.

وی درباره اینکه چه پیامی برای هواداران بارسلونا در عربستان دارد، گفت: از هواداران عرب‌زبان بارسلونا قدردانی می‌کنم. از اینکه از ما حمایت می‌کنید، تشکر می‌کنم. ان‌شاالله (این کلمه را به زبان عربی گفت) این فصل جام‌های قهرمانی را به دست خواهیم آورد و آنها را شاد خواهیم کرد.

انتهای پیام/