لیگ اروپا| حذف بارسلونا در نوکمپ با قبول شکستی سنگین/ صعود وستهام و اینتراخت فرانکفورت

لیگ اروپا| حذف بارسلونا در نوکمپ با قبول شکستی سنگین/ صعود وستهام و اینتراخت فرانکفورت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا، شب گذشته (پنجشنبه) سه بازی همزمان از ساعت 23:30 به وقت تهران برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال بارسلونا با قبول شکست 3 بر 2 در ورزشگاه نوکمپ برابر اینتراخت فرانکفورت و با توجه به تساوی یک – یک در بازی رفت، در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 3 به میهمان آلمانی‌اش باخت و از گردونه مسابقات کنار رفت.

در این بازی فیلیپ کاستیچ دو بار در دقایق ۴ (از روی نقطه پنالتی) و ۶۷ و رافائل سانتوس در دقیقه ۳۶ گلزنی کردند تا میهمان آلمانی شوک بزرگی را به میزبان اسپانیایی وارد کند. بارسلونا در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه دوم توسط سرخیو بوسکتس و در دقیقه یازدهم وقت‌های تلف شده توسط ممفیس دپای از روی نقطه پنالتی دو تا از گل‌های خورده را جبران کرد تا از سنگینی شکست کاسته باشد، اما این گل‌های فایده‌ای به حال میزبان کاتالان نداشت و به این ترتیب آخرین بازمانده لالیگا در رقابت‌های لیگ اروپا نیز حذف شد.

اینتراخت فرانکفورت با ثبت دهمین بازی بدون باخت متوالی‌اش برابر رقبای اسپانیایی در رقابت‌های اروپایی، بعد از بتیس یکی دیگر از نمایندگان لالیگا را هم حذف کرد.

در بازی همزمان تیم فوتبال لیون فرانسه نیز در خانه خود با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب میهمان انگلیسی‌اش وستهام شد و با قبول باخت 4 بر یک در مجموع دو بازی رفت و برگشت از گردونه مسابقات کنار رفت. لیون پس از آتالانتا و بارسلونا سومین میزبان بازی‌های دور برگشت بود که با قبولی شکست خانگی از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند. در این بازی کریگ داوسن در دقیقه 38، دکلان رایس در دقیقه 44 و یارود بوون در دقیقه 48 سه گل این بازی را به ثمر رساندند. وستهام در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم اینتراخت فرانکفورت خواهد رفت که در آن مرحله تیم انگلیسی میزبان خواهد بود.

در آخرین بازی دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا نیز تیم فوتبال رنجرز اسکاتلند در خانه میزبان براگای پرتغال بود که این بازی پس از پیروزی ۲ بر یک رنجرز در وقت‌های معمول و تساوی 2-2 دو تیم در مجموع دو بازی رفت و برگشت (با توجه به حذف قانون گل زده بیشتر در خانه حریف) به وقت‌های اضافه کشیده شده است. برنده این بازی حریف لایپزیگی خواهد بود که با شکست آتالانتا به مرحله نیمه نهایی صعود کرده است.

 

انتهای پیام/

 

منبع : تسنیم