لیگ ملت‌های اروپا| انگلیس در خانه از پس ایتالیا برنیامد/ آلمان و هلند متوقف شدند، حریف ایران مساوی کرد

لیگ ملت‌های اروپا| انگلیس در خانه از پس ایتالیا برنیامد/ آلمان و هلند متوقف شدند، حریف ایران مساوی کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های دور سوم از مرحله گروهی مسابقات لیگ ملت‌های اروپا، شب گذشته (شنبه) چندین بازی در گروه‌های لیگ‌های مختلف بزرگ شد که در مهمترین آنها از گروه سوم از لیگ A، تیم‌های ملی انگلیس و ایتالیا در ورزشگاه مولینکس ولورهمپتون به مصاف یکدیگر رفتند، مسابقه‌ای که با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در بازی همزمان این گروه هم تیم‌ ملی آلمان که میهمان مجارستان بود به تساوی یک – یک رضایت داد. در این بازی نخست مجارها با گلزنی ژولت ناگی در دقیقه 6 پیش افتادند، اما یوناس هافمن سه دقیقه بعد کار را به تساوی کشاند.

براساس این گزارش، در جدول گروه سوم لیگ A، تیم ملی ایتالیا با پنج امتیاز صدرنشین است، مجارستان چهار امتیازی در رده دوم قرار دارد، آلمان با سه امتیاز سوم است و انگلیس دو امتیازی هم قعر جدول را در اختیار دارد.

در گروه چهارم لیگ A نیز شب گذشته دو بازی برگزار شد که در یکی از آنها هلند مقابل میهمانش لهستان 2 – 2 مساوی کرد. متی کَش در دقیقه 18 و پیوتر زیه‌لینسکی در دقیقه 49 برای لهستانی‌ها گلزنی کردند، اما در ادامه داوی کلاسن در دقیقه 51 و دنزل دامفرایس در دقیقه 54 موفق به گلزنی شدند تا هلند از شکست خانگی نجات پیدا کند.

در بازی دیگر این گروه ولز، یکی از رقبای تیم ملی کشورمان در گروه B جام جهانی 2022 میهمان پرستاره‌اش تیم ملی بلژیک را با تساوی یک – یک متوقف کرد. یوری تیلمان در دقیقه 51 گل اول را برای بلژیک زد، اما 6 دقیقه به پایان کار، برنان جانسون بازیکنی که در دقیقه 73 به جای گرت بیل به میدان آمده بود کار را برای ولزی‌ها به تساوی کشاند.

در جدول این گروه هلند با هفت امتیاز صدرنشین است، تیم‌های بلژیک و لهستان هر دو با چهار امتیاز و بر حسب تفاضل گل به ترتیب دوم و سوم هستند و ولز هم با یک امتیاز قعرنشین است.

نتایج دیگر بازی‌هایی که شنبه شب در لیگ ملت‌های اروپا برگزار شد به شرح زیر است:

گروه یک لیگ B

اوکراین ۳ – ارمنستان صفر

ایرلند ۳ – اسکاتلند صفر

گروه ۳ لیگ B

مونته‌نگرو یک – بوسنی و هرزگوین یک
رومانی یک – فنلاند صفر

گروه یک لیگ C

جزایر فارو ۲ – لیتوانی یک
لوکزامبورگ صفر – ترکیه ۲

دور چهارم بازی‌‌های لیگ ملت‌های اروپا امشب با برگزاری چندین دیدار آغاز می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

گروه ۲ لیگ A
اسپانیا – جمهوری چک، ساعت ۲۳:۱۵
سوئیس – پرتغال، ساعت ۲۳:۱۵

گروه ۴ لیگ B
نروژ – سوئد، ساعت ۲۰:۳۰
اسلوونی – صربستان، ساعت ۲۳:۱۵

گروه ۲ لیگ C
ایرلندشمالی – قبرس، ساعت ۱۷:۳۰
یونان – کوزوو، ساعت ۲۳:۱۵

گروه ۴ لیگ C
گرجستان – بلغارستان، ساعت ۲۰:۳۰
مقدونیه شمالی – جبل‌الطارق، ساعت 20:30

گروه ۲ لیگ D
مالت – سن‌مارینو، ساعت 23:15

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم