متهم شدن نیمار به دریافت کارت زرد عمدی بازی برزیل مقابل شیلی

متهم شدن نیمار به دریافت کارت زرد عمدی بازی برزیل مقابل شیلی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سابقه بد نیمار در پیدا کردن راهی برای دور زدن بازی‌هایی که تمایلی به حضور در آنها ندارد، سبب شده که حتی هموطنانش هم نسبت به او شک و تردید داشته باشند.

همین موضوع سبب شده است که رسانه‌های برزیلی نسبت به کارت زردی که مهاجم پاری‌سن‌ژرمن در بازی امروز(جمعه) تیم ملی کشورش برابر شیلی بدگمان باشند.

نیمار در دقیقه ۶۲ این بازی که خودش گل اول پیروزی ۴ بر صفر برزیلی‌ها مقابل میهمان‌شان را به ثمر رساند، مرتکب خطایی شد که داور را مجاب کرد با کارت زرد او را جریمه کند. این سومین کارت زرد نیمار بود که او را از بازی بعدی برزیلی‌ها در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 محروم کرد. اکنون برای بسیاری از مردم برزیل این سؤال پیش آمده است که آیا هدف نیمار از این کار آزاد شدن برای بازگشت به پاریس بوده یا اینکه او با ماندن در اردوی تیم ملی نشان می‌دهد که خطایش سهوی بوده است.

به زعم رسانه‌های برزیلی نیمار بدون اینکه نیازی به خطا داشته باشد، مرتکب خطایی شده است که کارت زرد برایش به همراه داشته باشد و از دردسر بازی در لاپاز راحت شود.

لاپاز پایتخت بولیوی، یکی از مکان‌هایی است که همه تیم‌های منطقه آمریکای جنوبی با بازی در آن مشکل داشته و دارند و دلیل آن هم ارتفاع 3 هزار و 625 از سطح آب‌های آزاد است که تنفس در این مکان را برای افراد غیربومی سخت و خستگی ناشی از تلاش‌های فیزیکی را برای آنها مضاعف می‌کند.

برزیلی‌ها سه‌شنبه از ساعت 4:30 به وقت تهران میهمان بولیوی خواهند بود.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم