مدیر برنامه‌های ناگلسمان: تصمیم یولیان برای رد پیشنهاد چلسی درست بود

مدیر برنامه‌های ناگلسمان: تصمیم یولیان برای رد پیشنهاد چلسی درست بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یولیان ناگلسمان که اخیراً از سمت سرمربیگری بایرن مونیخ اخراج شد، فرصت حضور روی نیمکت مربیگری چلسی را داشت اما در نهایت ترجیح داد به این پیشنهاد پاسخ منفی بدهد. این مربی آلمانی که تابستان گذشته هدایت بایرن را برعهده گرفت و در فصل اول حضورش در این تیم، باواریایی‌ها را به قهرمانی در بوندس‌لیگا رساند، دومین فصل حضورش در این تیم با فراز و نشیب‌هایی به خصوص در بوندس‌لیگا همراه بود و روند خوب تیمش در لیگ قهرمانان اروپا هم در نهایت مانع از اخراج او نشد.  

فولکر اشتروس مدیر برنامه‌های ناگلسمان در گفت‌وگو با نشریه آلمانی «بیلد» گفت: می‌توانم تأیید کنم که پس از پایان همکاری ناگلسمان با بایرن مونیخ، مدیران چلسی بلافاصله با ما تماس گرفتند و چندین بار هم با یکدیگر تلفنی صحبت کردیم.  تصمیم ناگلسمان برای رد پیشنهاد چلسی درست بود. اوضاع باشگاه چلسی در حال حاضر بغرنج است.

وی افزود: همچنین سیاست نقل‌وانتقالات آنها با صرف چند صد میلیون یورو، انتظارات را افزایش داده است که باید برآورده شوند. مسائل دیگری نیز وجود داشت. یولیان گزینه اول آنها برای هدایت چلسی بود، این اطلاعاتی است که ما داریم. من معتقدم اگر ناگلسمان می‌خواست این اتفاق می‌افتاد.

چلسی حالا با مائوریسیو پوچتینو سرمربی پیشین تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و تاتنهام به توافق رسیده است و این مربی آرژانتینی قرار است با پایان یافتن فصل جاری، هدایت آبی‌پوشان لندنی را به طور رسمی برعهده بگیرد.

انتهای پیام/