مرکز پهپاد دانشگاه هوایی شهید ستاری افتتاح شد

مرکز پهپاد دانشگاه هوایی شهید ستاری افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ خلبان واحدی با حضور در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری ضمن بازدید از بخش‌های مختلف، اماکن علمی، پژوهشی و مرکز پهپاد این یگان را افتتاح کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان این دانشگاه، با اشاره به لزوم تربیت نیروی دانشمند متخصص در تراز ایران گفت: یکی از اهداف دانشگاه هوایی شهید ستاری، تعلیم و تربیت افسران ولایی و متعهد در تراز انقلاب اسلامی و بالا بردن سطح علمی دانشجویان دانشگاه هوایی شهید ستاری است.

امیر واحدی افزود: امروز آنچه دشمنان نظام اسلامی از نهادینه سازی مکتب انقلابی در بین آحاد جامعه هراس دارند که دانشگاه علوم و فنون هوایی با سابقه‌ای درخشان می‌تواند نقش بسیار کلیدی در تحقق این هدف والا داشته باشد، زیرا این دانشگاه مهد تربیت افسرانی ولایی و مردمدار است و این خود مولفه‌ای ارزشمند برای خوشبین سازی و ارتقای محبوبیت در بین آحاد جامعه به شمار می‌رود.

وی گفت: اولویت دانشگاه هوایی ارتقای توان علمی بر پایه خودباوری و بی‌نیازی به خارج از کشور است، چرا که ما جوانانی پرتلاش و علمی بسیاری در سطح جامعه داریم که هر کدام می‌توانند بازوی قدرتمندی برای کسب علوم تخصصی باشند.

منبع : مهر