معرفی برترین‌های روز نخست مسابقات دوومیدانی داخل سالن کشور/ مهردلان مسافر قزاقستان شد

معرفی برترین‌های روز نخست مسابقات دوومیدانی داخل سالن کشور/ مهردلان مسافر قزاقستان شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نخستین روز از رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه‌های کشور و انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در قزاقستان، امروز در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد و نفرات برتر مواد برگزار شده مشخص شدند.

در پایان روز نخست این مسابقات فقط شاهین مهردلان بود که در ماده پرتاب وزنه با ثبت رکورد 20.40 متر توانست به حدنصاب اعلام شده توسط فدراسیون دست یابد و اولین مسافر مسابقات قهرمانی آسیا لقب بگیرد. حدنصاب در نظر گرفته شده برای پرتاب وزنه 19.70 متر بود.

امروز همچنین در بخش بانوان سارینا ساعدی در پرش سه‌گام با رکورد 12.56 متر اول شد و رکورد ملی این ماده را 3 سانتی‌متر ارتقاء داد.

نفرات برتر مواد مختلف در دو بخش بانوان و آقایان به شرح زیر است:

پرتاب وزنه بانوان:
1 – الهام هاشمی- چادرملو اردکان – 14.17 متر
2- زهرا امیدوار- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- 13.44 متر
3- تینا خسروشیری- سلکتور- 12.04 متر

پرش سه‌گام بانوان:
1- سارینا ساعدی- پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد – 12.56 متر
2- مریم کاظمی- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- 12.15 متر
3- حدیث احمدی- چادر ملو اردکان- 11.94 متر

دوی 400 متر بانوان:
1- کژان رستمی- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – 56.34 ثانیه
2- شهلا محمودی- چادر ملو اردکان- 56.85 ثانیه
3- مریم محبی- پلیمر خلیج فارس خرم آباد- 56.95 ثانیه

دوی 1500 متر بانوان:
1- پریچهر شاهی- پلیمر خلیج فارس خرم آباد – 4:44.76 دقیقه
2- مریم محمودی- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- 4:47.99 دقیقه
3- سمیرا خداترس- پلیمر خلیج فارس خرم آباد- 4:48.08 دقیقه

دوی 60 متر با مانع بانوان:
1- فائزه آشورپور- چادرملو اردکان – 8.56 ثانیه
2- دنیا انتظاری- پادما یدک اصفهان- 9.00 ثانیه
3- نرگس رستگار- پلیمر خلیج فارس خرم آباد- 9.07 ثانیه

پرش ارتفاع بانوان:
1- مهدیه زعیمی- چادر ملو اردکان- 1.65 متر
2- عسل علی‌قلی- سلکتور- 1.65 متر
3- مینا حسینی- چادر ملو اردکان- 1.60 متر

پنج‌گانه بانوان:
1- فاطمه محیطی‌زاده- چادر ملو اردکان- 3559 امتیاز
2- سمیرا خجسته- پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد- 3237 امتیاز
3- الهه سیفی- خراسان رضوی- 3119 امتیاز

پرش ارتفاع مردان:
1- مهدی خدادادی- پلیمر خلیج فارس خرم آباد- 2.00 متر
2- مهدی نشان- عقاب نیروی هوایی ارتش- 1.95 متر
3- حسین بیزار- ذوب آهن اصفهان- 1.90 متر

پرتاب وزنه مردان:
1- شاهین مهردلان- پلیمر خلیج فارس خرم آباد- 20.40 متر
2- مرتضی ناظمی- ذوب آهن- 18.95 متر
3- محمد رضا طیبی- پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد- 18.76 متر

دوی 400 متر مردان:
1- احسان طهماسبی- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- 49.27 ثانیه
2- سینا نجفی- بازرگانی عماد- 49.90 ثانیه
3- آرش سیاری- پلیمر خلیج فارس خرم آباد- 49.91 ثانیه

دوی 60 متر با مانع:
1- رضا بحرینی- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- 7.94 ثانیه
2- مسعود کامران- پلیمر خلیج فارس خرم آباد- 8.11 ثانیه
3- علی سلامتیان- ذوب آهن اصفهان- 8.12 ثانیه

دوی 1500 متر مردان:
1- سیدامیر زمانپور- ذوب آهن- 3:52.08 دقیقه
2- پوریا اسحاقی نژاد- گتوند- 3:55.08 دقیقه
3- امیر فرزام صفری- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- 3:56.14 دقیقه

پرش سه‌گام:
1- مبین مداحی- پلیمر خلیج فارس خرم آباد- 15.62متر
2- وحید صدیق- پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد- 15.12 متر
3- هادی مداحی- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- 14.93 متر

انتهای پیام/

منبع : تسنیم