معرفی خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک و ناسیونال مایکروفیکس

معرفی خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک و ناسیونال مایکروفیکس

به گزارش وب سایت تازه ترین ها و به نقل از خبرگزاری تسنیم، در این مطلب به معرفی و بررسی ویژگی های خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک و ناسیونال نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس در تهران می پردازیم.

آیا تعمیرات مایکروفر و مایکروویو منزل تان ذهن شما را مشغول کرده است؟

اگر کارکرد مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال شما با ایراد مواجه شد، اصلا نگران نشوید؛ نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس microwavefixer.com با کادر فنی مجرب خود در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. تعمیر ماکروفر پاناسونیک  و ناسیونال، در تخصص کارشناسان زبده مرکز تعمیرات مایکروفر مایکروفیکس در تهران می باشد. تعمیرکاران ما در خانه و هرجایی که دلخواه شما است تعمیرات دستگاه شما را به بهترین شکل انجام خواهند داد. این مجموعه تعمیرگاهی رفع عیب دستگاه های شما را با قطعات اصلی و با ضمانت کامل و در کم ترین زمان ممکن، انجام خواهد داد. رفع عیوب مایکروفر شما از طرف نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس دارای 12 ماه گارانتی خواهد بود. و در تمامی مراحل از پشتیبانی فنی و مشاوره ای ما بهره خواهید برد. همه خدمات ارائه شده به شما با فاکتور خواهد بود نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس در تمامی نقاط استان تهران دارای شعب فعال است.

مرکز تعمیر ماکروفر ناسیونال و پاناسونیک در تهران تمام تلاش خود را برای رفع ایراد قطعات دستگاه شما به کار خواهد بست تا حتی الامکان از تعویض آن ها جلوگیری شود. و در هزینه های شما صرفه جویی شود. شما در تمام ساعات شبانه روز می توانید با ما در تماس باشد و از مشاوره ها و پشتیبانی ما بهره مند شوید. کادر فنی مجرب مایکروفیکس دوره های ویژه در زمینه تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال را گذرانده اند و در این زمینه از تخصص کافی برخوردارند. نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس تمام سعی خود را در جهت ارائه بهترین خدمات فنی با کم ترین هزینه و در اسرع وقت برای شما مشتریان عزیز به کار می بندد.

برخی از ایرادات و معایب دستگاه های شما در منزل و با ساده ترین روش ها قابل حل است. در زیر به برخی از هشدارهای مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال، معایب و نکات مهم نگهداری این دستگاه ها می پردازیم:

مشکلات و معایب معمول در تعمیر مایکروفر و ماکروویو پاناسونیک و ناسیونال و چگونگی رفع آن­ها

هنگامی که دستگاه مایکروفر پاناسونیک و ناسیونال کار نمی کند در ابتدا چه باید بکنیم؟

در ابتدا دستگاه را بررسی کنید تا در وضعیت آزمایشی قرار نداشته باشد. وقتی دستگاه در حالت DEMO است، تمام عملکردهای دستگاه قابل اجراست. ولی در این وضعیت چیزی گرم نمی شود. یک شیوه راحت برای سنجش حالت DEMO ، تنظیم زمان پخت و شروع به کار دستگاه است. در وضعیت دمو تایمر دستگاه سریع تر از حد معمول عمل شمارش معکوس را انجام می دهد. اگر مایکروفر شما در حالت آزمایشی است در مورد خارج کردن دستگاه از این حالت می توانید از دفترچه راهنمای مایکروفر کمک بگیرید و یا با مشاوران مرکز تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال در تهران تماس بگیرید.

در هنگام کار از دستگاه دود خارج می شود:

اگر مایکروفر را 2-3 بار خاموش و روشن کنید مشکل حل می شود. اگر دستگاه در برنامه مایکرو دود تولید نمی کند و فقط در برنامه گریل و یا کانوکشن دود از دستگاه خارج می شود. با تمیز کردن چربی و غذاهای مانده از تمام قسمت های دستگاه، این ایراد برطرف و رفع می شود.

در هنگام کار با مایکروفر بوی سوختگی یا پلاستیک سوخته به مشام می رسد

برای جلوگیری از این مشکل، از ظرف های مخصوص مایکروفر بهره ببرید.

از درون دستگاه بوی نامطبوعی متصاعد می شود:

این بود ناشی از ماندن باقی غذا یا سوختن خرده پلاستیک های همراه غذاست که باعث بوی نامطبوع می شود

عملیات پخت غذا در مایکروفر به درستی انجام نمی شود:

اگر در حالی که دستگاه در حال پخت غذاست، درب فر را باز و بسته می کنید، این کار باعث می شود عملیات پخت و پز به خوبی انجام نگیرد.

مایکروفر کار می کند ولی غذا گرم نمی شود:

یک احتمال این است که حجم غذا زیاد باشد و به زمان بیشتری برای گرم شدن نیاز داشته باشد، یا داخل دستگاه کثیف باشد. در ضمن در ساعات اوج مصرف دستگاه از کارایی دستگاه کاسته می شود.در صورت خرابی هریک از قطعات دستگاه با نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس جهت رفع عیب مایکروفر پاناسونیک و ناسیونال خود تماس بگیرید.

مایکروویو جرقه می زند:

احتمال دارد ظرف فلزی یا لب پر در داخل مایکروویو قرار داده باشد یا داخل دستگاه مشکل اتصالی برق رخ داده باشد. احتمال کثیفی قطعات داخلی دستگاه را هم در نظر بگیرید.

سینی دستگاه چرخش ندارد:

ممکن است در درون محفظه مایکروویو، سینی و ریل زیر سینی کثیف باشد.

دستگاه روشن نمی شود:

از سلامت پریز برق مطمئن شوید. از سه راهی برای اتصال برق استفاده نکنید. اگر دستگاه در حالت قفل کودک باشد دستگاه روشن نمی شود. قفل کودک را به مدت 5 ثانیه فشار دهید تا حالت قفل کودک بی اثر شود.

صدای زیاد دستگاه:

وضعیت ریل و سینی را بررسی کنید. از تمیز بودن ریل سینی اطمینان پیدا کنید. از قرار دادن ظروف سنگین روی ریل سینی پرهیز کنید. احتمال دارد صدا از فن دستگاه باشد. در حالت ماکرو از سه پایه حتما بهره ببرید.

کار نکردن گریل دستگاه:

احتمال دارد در ترموستات یا برد و یا المنت ایرادی باشد. برای این منظور و بررسی این مورد می توانید با مرکز تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال در تهران تماس حاصل فرمایید.

لامپ مایکروویو کار نمی کند:

در صورتی لامپ به هیچ وجه کار نمی کند؟ف احتمال زیاد لامپ سوخته است. اگر چشمک می زند باید لامپ را تعویض کرد، و اگر نور آن کم شده به تنظیمات دستگاه ارتباط دارد. تعویض لامپ دستگاه به راحتی قابل انجام است. به دلیل اینکه لامپ در نزدیکی خازن تعبیه شده است. و احتمال ایجاد ایراد در این قسمت ها نیز وجود دارد. پس بهتر است با مراکز تعمیرات مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال در سطح تهران تماس بگیرید. در برخی موارد لامپ به دلیل استفاده دستگاه در حالت قدرت کم، کم نور شده است.

دستگاه هنگام کار، خاموش می شود:

شاید قفل درب دستگاه معیوب شده است یا قطعات فن موتور، ترانسفورمتر یا تاچ بد دستگاه ایراد پیدا کرده است. احتمالا به دلیل بهره بردن مداوم ودر طول زمان، قطعاتی مثل سوئیچ ها و خازن ها فرسوده شده باشند.

پاور دستگاه کار نمی کند:

در این صورت یک پیام در صفحه نمایشگر دستگاه روئیت خواهد شد که به راحتی رفع عیب می شود. در ضمن شما با تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس می توانید به سرعت و با کم ترین هزینه نسبت به تعمیر دستگاه خود اقدام کنید.

معیوب شدن قفل درب دستگاه:

وقتی که قفل درب دستگاه را می بندید در حالی که لامپ همچنان روشن است؛ این به معنای معیوب شدن آن است. قفل درب بیشتر بر اثر استفاده مداوم و فشار زیاد در حین باز و بسته کردن، دچار ایراد می شود. شما می توانید برای رفع این ایراد با مرکز تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال در تهران تماس گرفته و از مشاوره های تخصصی این مرکز بهره مند شوید.

دستگاه در هنگام کار، صدا می دهد:

یکی از علل صدای دستگاه می تواند از معیوب بودن خازن باشد که باید هر چه سریع تر خازن معیوب تعویض گردد.

از چه طریقی از نحوه تعمیر مایکروفر یا مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال مطلع شویم؟

نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس microwavefixer.com با پیشینه ای درخشان در زمینه تعمیرات مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال و با بهره بردن از کادرفنی زبده و کاربلد در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گران قدر می باشد. متخصصان فنی ما دلیل خرابی دستگاه و مشخصات شما را به دقت ثبت خواهند کرد. دستگاه شما بعد از پذیرش توسط مرکز تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال در تهران توسط متخصصان فنی این مجموعه مورد بررسی و عیب یابی قرار خواهد گرفت و در سریع ترین زمان ممکن هزینه و زمان دقیق عیب یابی دستگاه به شما اعلام خواهد شد. کارشناسان زبده ما با دقت و حساسیت کامل مراحل تعمیر دستگاه شما را به انجام خواهند رساند، و پس از اتمام عیب یابی دستگاه، توسط مشاوران زبده ما با شما جهت اعلام نحوه تحویل، آدرس و زمان تحویل دستگاه با شما تماس خواهد گرفته شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم