معرفی سرمربیان تیم‌های ملی پایه تکواندو

معرفی سرمربیان تیم‌های ملی پایه تکواندو

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسعود لشگری اظهار داشت: جلسه کمیته فنی «کیوروگی» با حضور زهرا سروی، اصغر رحیمی، فیض‌الله نفجم، هادی افشار و به ریاست هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو به منظور انتخاب کادر فنی تیم‌های ملی رده سنی نوجوانان و نونهالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان تشکیل شد.

سخنگوی کمیته فنی افزود: در جلسه فوق مقرر شد با توجه به فاصله اندک دو رویداد قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا در هر رده دو سنی، تیم ملی با کادر فنی جداگانه تشکیل شود که در نهایت پس از بحث و بررسی سوابق مربیان مختلف، سرمربیان تیم‌های رده سنی پایه انتخاب و معرفی شدند.

سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو ادامه داد: در بخش بانوان فاطمه صفرپور سرمربی تیم نوجوانان در رقابت‌های قهرمانی جهان و راضیه آقاجانپور سرمربی تیم نوجوانان در رقابت‌های قهرمانی آسیا خواهند بود. در بخش نونهالان هم معصومه محمدیان سرمربی تیم اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جهان و شهره خلج‌زاده سرمربی این تیم در رقابت‌های قهرمانی آسیا هستند.

لشگری گفت: در بخش پسران، محمدرضا زوار سرمربی تیم نوجوانان در رقابت‌های قهرمانی جهان است و وحید عبداللهی هدایت نوجوانان را در رقابت‌های قهرمانی آسیا عهده‌دار خواهد بود. در بخش نونهالان نیز هدایت تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی جهان برعهده حسینعلی نعیمی است و در رقابت‌های قهرمانی آسیا، کوروش رجلی سرمربی تیم ملی در این رده سنی خواهد بود.

وی در پایان عنوان داشت که اعضای کادر فنی این تیم‌ها با نظر سرمربیان انتخاب و معرفی خواهند شد. 

شایان ذکر است رقابت‌های نونهالان قهرمانی جهان ششم تا نهم مرداد ماه و قهرمانی نوجوانان جهان 11 تا 16 مرداد به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه برگزار خواهد شد. رقابت‌های قهرمانی نونهالان آسیا 24 و 25 مرداد و نوجوانان آسیا 26 و 27 مرداد در مغولستان و شهر «اولانباتور» برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم