ملی‌پوش بسکتبال بانوان از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد

ملی‌پوش بسکتبال بانوان از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال ، مژگان خدادادی بازیکن سابق تیم ملی بسکتبال بانوان و تیم های باشگاهی که فصل جاریرقابت های لیگ برتر بسکتبال بانوان در تیم ذوب آهن بازی کرد، پس از پایان سری سوم فینال لیگ برتر، در مراسمی که در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

این بازیکن ملی پوش همراه با تیم های پالایش نفت آبادان، کشاورز قزوین و حجاب قزوین سابقه ی عنوان قهرمانی در لیگ برتر بسکتبالبانوان را داشته است.

مراسم خداحافظی مژگان خدادادی با حضور مادر این بازیکن، فتانه ملک و فریده شجاعی نایب رئیس کنونی و سابق فدراسیون بسکتبال و دیگر پیشکسوتان بانوان این رشته همچنین بازیکنان شهرداری گرگان و تیروژ حیات برگزار شد.

مژگان خدادادی در مراسم خداحافظی اش گفت : هرچند که به عنوان بازیکن از بسکتبال خداحافظی کردم اما همچنان خودم را خادماین رشته می دانم و برنامه های بلند مدتی را در دوران مربیگری خود دارم و امیدوارم بتوانم مثمر ثمر واقع شوم.

او با تقدیر از فدراسیون بسکتبال برای برگزاری این مراسم، از مربیان خود در طول دوران ورزشی اش از جمله افسانه حسن نایبی به نیکی نام برد و زحمات پدر فقید و مادرش را مورد ستایش قرار داد.