مهریه عجیب بازیگران زن ایرانی

مهریه عجیب بازیگران زن ایرانی

مهریه بازیگران به شدت به شخصیت فردی و نگاه آنها به ازدواج و زندگی بستگی دارد البته در میان این افراد برخی از هنرمندان نیز مهریه و شروط آنچنانی برای ازدواج خود تعیین کرده اند اما در مصاحبه های خود آن را انکار می کنند.

مهناز افشار

مهناز افشار پر سر و صداترین مهریه را در میان بازیگران زن ایرانی داشت. مرضیه برومند در مصاحبه ای اعلام کرد که خانم بازیگر(مهناز افشار) دو برابر بودجه تئاتر کشور مهریه دارد.

مهناز افشار نیز در تماسی به او گفت که مهریه من 10 شاخه گل نرگس است که اگر شما را ناراحت می کند آن را هم تقدیم تئاترایران کنم. خانم برومند در پاسخ گفته بود که نیازی به گل ندارد اما می تواند بنز زیر پای خود را برای خانه تئاتربفروشد. این زوج جنجالی چند سال بعد از یکدیگر جدا شدند.

همسر جمشید مشایخی

زنده یاد جمشید مشایخی و همسرش گیتی افروز رئوفی نسبت فامیلی داشته و آقای بازیگر پسر دایی عروس خانم بودند. ایشان در سن 24 سالگی به خواستگاری رفته و مهریه همسرش را عدد یک و مقابل آن به اضافه 100هزار صفر نوشتند اما به نظر همسرشان یک شاخه گل میخک سفید برای مهریه کافی بود.

جمشید مشایخی و همسرش - مهریه عجیب بازیگران زن ایرانی

نیوشا ضیغمی

نیوضا ضیغمی با آرش پولادخان یکی از تاجران نقره ازدواج کرده است. خانم بازیگر که تحمل بحث خانواده بر سر مهریه در مراسم خواستگاری را نداشت همان ابتدا مهریه خود را یک سکه عنوان کرد.

نیوشا ضیغمی و همسرش - مهریه عجیب بازیگران زن ایرانی

یکتا ناصر

منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون در مصاحبه ای اعلام کرد که مهریه همسرش تنها 5 سکه بهار آزادی است. آنها در سال 1394 با یکدیگر ازدواج کرده و دختری به صوفیا دارند.

یکتا ناصر و همسرش - مهریه عجیب بازیگران زن ایرانی

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری یکی از سلبریتی های عجیب در میان هنرمندان است.او در مصاحبه ای اعلام کرد که بدون هیچ مراسم، خرید حلقه و لباس عروسی به محضر رفته و به عقد همسرش محمدرضا آرین درآمده است. مهریه این بازیگر 14 سکه بهار آزادی می باشد.

بهنوش بختیاری - مهریه عجیب بازیگران زن ایرانی

ویدا جوان

ویدا جوان برخلاف رسوم ایرانی ها از ایلا تهرانی خواستگاری کرده و پاسخ مثبت دریافت نمود. در مراسم خواستگاری ایلا تهرانی به جای گل و شیرینی، کتاب سعدی و دو جلد از کتابهای هوشنگ حضور داشته و مهریه عجیب خانم بازیگر 7111 شاخه گل رز هلندی به رنگهای سفی، قرمز و زرد تعیین شد.

ویدا جوان و همسرش - مهریه عجیب بازیگران زن ایرانی

بهاره رهنما

ازدواج اول بهاره رهنما با پیمان قاسمخا بود اما ازدواج دوم او با امیرخسرو عباسی بسیار خبرساز شد. او برای ازدواج دوم خود مراسم عروسی گرفته و عکسهایی از این مراسم به سرعت در شبکه های اجتماعی منتتشر شد.

بهاره رهنما مهریه خود را یک هدیه میان خود و همسرش اعلام کرد اما حق حضانت فرزند، مسکن و طلاق را از همسرش گرفت.

بهاره رهنما و همسرش - مهریه عجیب بازیگران زن ایرانی

بهنوش طباطبایی

این بازیگر همسر سابق مهدی پاکدل است. بر اساس گفته برخی از نشریات، بهنوش طباطبایی علاوه بر مهریه سنگین، سند شش دانگ یک آپارتمان در شمال شهر، حق تحصیل، کار و حضانت فرزند در آینده را در سند ازدواج خود به ثبت رسانده بود. 

خانم بازیگر در زمان جدایی خود از تمام حقوق خود گذشته و تنها آپارتمان خود را دریافت کرد.

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی - مهریه عجیب بازیگران زن ایرانی

همسر اکبر عبدی

توافق خانواده اکبر عبدی و خانواده همسرش به 110 سکه آزادی برای مهریه بود. اکبر عبدی سالها بعد در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد که پدرش به محضردار پول داده و به جای عدد صد و ده، عدد 11 را ثبت کرده بودند.

اکبر عبدی و همسرش - مهریه عجیب بازیگران زن ایرانی