مورینیو جدایی میتلند نیلز از رُم را تأیید کرد

مورینیو جدایی میتلند نیلز از رُم را تأیید کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو تأیید کرد که اینسلی میتلند نیلز بال انگلیسی فصل گذشته تیم فوتبال رم به تیم اصلی‌اش آرسنال بازخواهد گشت.

جالوروسی ماه ژانویه بازیکن ۲۴ ساله تیم آرسنال را قرض گرفت اما او برای پیدا کردن زمان بازی در ترکیب اصلی جالوروسی ناکام بود و به همین دلیل آقای خاص تمایلی به حفظ این بازیکن نشان نداده است؛ بنابراین میتلند نیلز باید به آرسنال برگردد و مورینیو هم این موضوع را تأیید کرد.

میتلند نیلز که هفته گذشته با رم فاتح اولین دوره مسابقات لیگ کنفرانس اروپا شد، در پیامی در صفحه‌اش در سایت اینستاگرام، با عکسی از خودش در کنار جام قهرمانی نوشت: شیوه‌ای عالی برای پایان دادن به فصل. تشکر از هواداران، بازیکنان و مربیان رم به خاطر پذیرفتنم و قبول من به عنوان یکی از خودشان در همین مدت کوتاهی که اینجا حضور داشتم. چه تجربه خوبی بود عضویت در تیمی باقدمت و تاریخی مانند رم.»

مورینیو هم با به اشتراک گذاشتن پیام میتلند نیلز در صفحه استوری‌های خودش، خطاب به او نوشت: «دل‌مان برایت تنگ خواهد شد.  تو یکی از ما هستی.»

میتلند نیلز در ۶ ماهی که در رم حضور داشت، ۱۲ بازی انجام داد که ۹ تای آن به عنوان بازیکن اصلی بود. با بازگشت او به آرسنال، مورینیو حالا به دنبال یک مدافع کناری جدید است و از آرون وان‌ بیساکا و دیوگو دالو به عنوان مهمترین گزینه‌های او نام برده می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم