می‌توانیم از ظرفیت سمن‌ها در برگزاری رویدادهای ورزشی استفاده کنیم

می‌توانیم از ظرفیت سمن‌ها در برگزاری رویدادهای ورزشی استفاده کنیم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مازیار ناظمی امروز با حضور در وزارت ورزش و جوانان با دکتر وحید یامین‌پور معاون امور جوانان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار درخصوص همکاری فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با معاونت جوانان وزارتخانه و نحوه مشارکت فدراسیون و معاونت جوانان موارد متعددی مطرح شد.

مازیار ناظمی عنوان کرد: فدراسیون این ظرفیت را دارد که به مناسبت‌های مختلف و در بخش مسابقات ویژه سمن‌ها با معاونت جوانان همکاری داشته باشد و مسابقاتی در بخش‌های رالی، آفرود و موتورسواری را برای اعضای سمن‌ها برگزار کنیم.

همچنین موضوع آموزش مخاطبان سمن‌ها توسط آکادمی بین‌المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی یکی دیگر از مباحث مطرح شده در این جلسه بود که با استقبال خوب دکتر یامین‌پور همراه شد.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته در این فدراسیون و برگزاری مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی جذابیت زیادی برای مردم دارد و در نقاط مختلف کشور مورد توجه است.

یامین‌پور از پیشنهادات مازیار ناظمی استقبال کرد و قرار شد در مسابقات آینده از سمن‌هایی که علاقه‌مند هستند در این حوزه فعالیت کنند استفاده شود و در رویدادهای فرهنگی و ورزشی فدراسیون حضور پویایی داشته باشند.

منبع : مهر