میخواهیم هزار نهال تا پایان سال در مقرهای انتظامی پایتخت غرس کنیم

میخواهیم هزار نهال تا پایان سال در مقرهای انتظامی پایتخت غرس کنیم

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با تبریک اعیاد مبارک و میمون شعبان المعظم و اینکه ائمه اطهار علیهم السلام راه و صراط مستقیم را به ما نشان دادند و به برکت وجود این عزیزان است که امروز ما با تعالیم و آموزه‌های الهی آشنا و مأنوس هستیم، بیان داشت: بطور حتم و یقین پویش مسیر اسلام ناب محمدی (ص) سعادت دنیا و آخرت را برای رهروان راستین آن به ارمغان خواهد آورد.

وی با تاکید بر اینکه درختکاری از سنت‌های مبارکی است که باید به درستی و خوبی پاس داشته شود، عنوان داشت: درختکاری از جمله سنت‌های نیک و پسندیده‌ای است که باید بطور جد به آن توجه و اهتمام شود و در کنار این مهم از درخت‌ها، جنگل‌ها و در یک کلمه منابع طبیعی خود به خوبی نگهداری و صیانت نمائیم.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه امر به ورزش امر به معروف و امر به نیکی است، گفت: همه باید خود را در قبال مسائل و موضوعات زیست محیطی، اجتماعی، فرهنگی و … مسئول بدانند چرا که به قول گفتنی هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اهتمام جدی بر کاشت درخت در مقرهای انتظامی در پلیس پایتخت، عنوان داشت: تلاش ما بر این است که تا قبل از پایان سال جاری تعداد هزاران نهال در مقرهای انتظامی پلیس پایتخت غرس شود.

منبع : مهر