نشست کادر سرپرستی بازی‌های آسیایی با سه فدراسیون برگزار شد

نشست کادر سرپرستی بازی‌های آسیایی با سه فدراسیون برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از کمیته ملی المپیک، پیمان فخری سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی هانگژو و رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی، جمعی از مدیران کمیته به همراه مسئولان و کادر فنی فدراسیون های شمشیربازی، دوچرخه سواری و بوکس در نشست هماهنگی امروز که در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد، حضور داشتند.

در نشست کادر سرپرستی بازی های آسیایی هانگژو با فدراسیون های مذکور، پیمان فخری سرپرست کاروان کتابچه دستورالعمل ستاد برگزاری بازی ها را که پیش از این برای فدراسیون ها ارسال شده است برای حاضران مرور کرد. این کتابچه شامل قوانین، مقررات، اوزان ، ماده های هر رشته و زمان برگزاری آن طبق روز و ساعت اعلام شده است.

در ادامه این نشست سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی هانگژو تاکید کرد تیم های ورزشی از هم اکنون تا زمان اعزام موظف هستند ۴ مرحله تست آمادگی جسمانی در آکادمی ملی المپیک را انجام دهند تا ارزیابی دقیقی از ورزشکاران داشته باشیم.

همچنین فخری با تاکید بر سیاست های فنی کاروان در اعزام کاروان کیفی و رشته های مدال آور ، به بیان تاریخچه حضور هر کدام از رشته های فدراسیون های مذکور در بازی های آسیایی پرداخت.

در ادامه نشست، مسئولان رشته های شمشیربازی، دوچرخه سواری و بوکس گزارشی ازبرنامه های خود تا زمان اعزام از جمله اردوها و تورنمنت های پیش رو، مشکلات و درخواست هایشان مطرح کردند و کادرفنی هر سه رشته نیز نکات فنی از قبیل بررسی نفرات، وضعیت اردوها، نحوه انتخاب اردونشینان، مسابقات انتخابی و زمان برگزاری اردوها و مشکلاتشان را عنوان کردند.

منبع : مهر