نشست کشتی‌گیر «مهاجر» با علیرضا دبیر برگزار شد

نشست کشتی‌گیر «مهاجر» با علیرضا دبیر برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، علی ارسلان یکی از فرنگی‌کاران ملی‌پوش ایران و دارنده مدال برنز بزرگسالان آسیا که چندین مدال رنگارنگ جوانان و نوجوانان جهان و آسیا را نیز در کارنامه دارد پس از ناکامی در رسیدن به دوبنده تیم ملی تصمیم گرفت، ملیت خود را تغییر دهد تا شاید شانسی برای رسیدن به مدال جهانی و یا المپیک ۲۰۲۴ داشته باشد. وی قصد دارد برای کشور صربستان کشتی بگیرد.

در همین ارتباط صبح امروز دوشنبه نشستی بین ارسلان و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در محل این فدراسیون برگزار شد.

دبیر در این نشست خطاب به ارسلان گفت: شما عضوی از جامعه‌ی بزرگ کشتی ایران هستید و به این آب و خاک تعلق داری و ما نیز پیگیری‌های لازم را از همه نظر در رابطه با وضعیت کشتی شما انجام خواهیم داد.

وی ادامه داد: قرار است تا دو هفته آینده سفری به چند کشور اروپایی برای ملاقات با رؤسای فدراسیون‌های کشتی آنها داشته باشم که حتماً در صربستان نیز حضور خواهم یافت و پیگیرهای لازم را در مورد وضعیت شما انجام می‌دهم.

ارسلان نیز در این جلسه گفت: خود را عضوی از جامعه‌ی بزرگ کشتی ایران می دانم و به این آب و خاک عِرق ویژه ای داشته و مدیون مردم عزیز کشورم هستم و حتی قرار شده که حداقل ۵ روز در ماه را در ایران حضور داشته باشم و تمریناتم را در کشورم پیگیری کنم.

وی در ادامه گزارشی در مورد وضعیت خود در کشور صربستان و باشگاهی که قرار است در آن تمرین و کشتی بگیرد به رئیس فدراسیون کشتی ارائه داد.

رئیس فدراسیون کشتی نیز در پایان این جلسه گفت: با صحبت‌هایی که امروز با این پسر با اخلاق کشتی ایران انجام دادیم قرار شد که فدراسیون در جریان برنامه‌های علی ارسلان باشد.

منبع : مهر