نفرات راه یافته به جدول اصلی تنیس تورجهانی مشخص شدند

نفرات راه یافته به جدول اصلی تنیس تورجهانی مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس:، در ادامه برگزاری مسابقات بین المللی تنیس زیر ۱۸ سال، تنیسورهای حاضر در روز دوم جدول مقدماتی با هم دیدار کردند تا تکلیف نفرات راه یافته به جدول اصلی مشخص شود.

با انجام دیدارهای باقی مانده این مرحله و در بخش پسران ، پارسا اشجاری ، سروش معدنیان ، امیر فخری و کیارش حنیفی مقابل حریفان خود به پیروزی دست یافتند.

در بخش دختران نیز ، هانا سلطانی ، آلیسا کازمینا از روسیه ، هلیا پرستوک و آرشین خادم موفق به برتری مقابل حریفان شدند و جواز حضور در جدول اصلی را بدست آوردند.

به این ترتیب با معرفی نفرات راه یافته به جدول اصلی ، این مرحله از مسابقات امروز قرعه کشی شد و تنیسورهای حاضر حریفان خود را شناختند.

در بخش پسران و دختران ۳۲ تنیسور از کشورهای ایران ، دانمارک ، هند، مراکش، قزاقستان ، روسیه ، آمریکا ، لهستان ، ترکیه، لبنان ، تونس فرانسه و بلژیک حضور دارند و در ۶ روز جدول اصلی برای کسب عناوین برتر با هم‌ دیدار می کنند.

مسابقات بین المللی جوانان به مدت ۲ هفته و از تاریخ ۱۷ الی ۳۱ اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی تنیس آپت استقلال برگزار می شود و تنیسورها در بخش انفرادی و دونفره دختران و پسران به مصاف یکدیگر می‌روند.

سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده‌ مسیح صلاح سرداور نشان سفید کشورمان است و امیر همایون صدری مدیریت بازی ها را بر عهده دارد.

گفتنی است؛ درحالی که فدراسیون تنیس فاقد زمین برای برگزاری مسابقات و حتی تمرین ملی پوشان است، با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری اصولی و همکاری و تعامل، توانایی میزبانی از چنین تورنمنت مهم و سطح بالایی را در تهران دارد.

منبع : مهر