نمره قبولی برای مدافع غیرتخصصی پرسپولیس

نمره قبولی برای مدافع غیرتخصصی پرسپولیس

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از سه دیدار ابتدایی خود در لیگ برتر، دو تساوی و یک پیروزی کسب کرده است که دروازه این تیم تاکنون بسته مانده است تا علیرضا بیرانوند یکی از بهترین گلرهای فعلی لیگ برتر لقب بگیرد.

بیرانوند در حالی موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شد که نگرانی بابت انتخاب مدافعان اصلی به خصوص برای دفاع چپ وجود داشت.

مصدومیت وحید امیری و کم تجربگی محمد مهدی احمدی سبب شد تا علی نعمتی تبدیل به نفر اول این پست شود و در کنار گئورگی گولسیانی، فرشاد فرجی و دانیال اسماعیلی فر بازی کند.

نعمتی در سه بازی نخست این تیم یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود. بازی کم نقص و نفوذهای بدون ریسک او باعث شد تا اولین برد پرسپولیس در فصل جاری با پاس گل او به میلاد سرلک در دیدار با آلومینیوم اراک به دست بیاید.

نعمتی که بازی‌سازی در دفاع را نیز به خوبی انجام می‌دهد حالا تبدیل به یکی از گزینه‌های مورد اعتماد کادر فنی پرسپولیس شده است تا در بازی‌های پیش رو نیز در این پست بازی کند.

نعمتی که بیشترین بازی‌هایش را به عنوان مدافع میانی در هر تیمی بازی کرده است حالا در دفاع چپ نیز خودنمایی می‌کند تا اینگونه در ترافیک خط دفاعی پرسپولیس یکی از بازیکنان اصلی باشد.

مدافع گل ساز پرسپولیس در تقابل با صنعت نفت آبادان نیز به عنوان دفاع کناری بازی خواهد کرد تا همچنان تلاش خود را برای کمک به کلین شیت های علیرضا بیرانوند در پرسپولیس انجام دهد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۸:۳۰ چهارشنبه هفته جاری میزبان صنعت نفت آبادان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال است.

منبع : مهر