هال‌سیتی روی یک بازیکن دیگر ایران دست گذاشت/ قدوس همبازی صیادمنش؟

هال‌سیتی روی یک بازیکن دیگر ایران دست گذاشت/ قدوس همبازی صیادمنش؟

به گزارش خبرنگار مهر، تیم هال سیتی که در چمپیونشیپ انگلیس حضور دارد، در نقل و انتقالات تابستانی فعالیت پررنگی داشت و هشت بازیکن جدید را به خدمت گرفت. از جمله این نفرات، اللهیار صیادمنش مهاجم ایران بود که قرارداد قرضی او را از فنرباغچه به قرارداد دائمی تبدیل کرد.

سایت hulldailymail رسانه نزدیک به باشگاه هال سیتی امروز در گزارشی مدعی شد هال سیتی علاوه بر این نفرات، در حال مذاکره با بازیکنان دیگر برای تقویت خط حمله است و انتظار می‌رود حداقل دو بازیکن جدید به تیم اضافه شوند.

به نوشته این سایت، سرمربی و مالک باشگاه هال سیتی به دنبال افزایش قدرت تهاجمی تیم خود، گزینه بالقوه ای را برای بازی در نقش بازیکن شماره ۱۰ شناسایی کرده‌اند که می‌تواند تاثیر زیادی در تیم داشته باشد.

علاوه بر این، دومین ورود احتمالی جذب قرضی یک بازیکن بین المللی و سطح بالا است که می‌تواند به خط دفاعی هال سیتی کمک کند.

همزمان با انتشار این خبر، یک رسانه ترکیه‌ای در توییتر مدعی شد بازیکن هجومی مدنظر هال سیتی سامان قدوس است. قدوس که در تیم ملی ایران هم حضور دارد، در حال حاضر تحت قرارداد با باشگاه برنتفورد است و مبلغ انتقالش به هال سیتی ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار پوند تخمین زده می‌شود.

قدوس پیش از این با تیم برنتفورد سابقه حضور در چمپیونشیپ و صعود به لیگ برتر انگلیس را دارد.

مدافع مدنظر هال سیتی به ادعای این رسانه هم «فن هک» هلندی است که در تیم برایتون حضور دارد و احتمالاً به صورت قرضی به هال سیتی برود.

هال‌سیتی روی یک بازیکن دیگر ایران دست گذاشت/ قدوس همبازی صیادمنش؟

اینکه خبر این رسانه تا چه اندازه صحت داشته باشد مشخص نیست اما «باز کوپر» خبرنگار نشریه هال دیلی در پاسخ به سئوال یکی از مخاطبان خود اعلام کرده است که نمی‌تواند جزئیات بیشتری درباره این انتقال ارائه بدهد.

منبع : مهر