هدف اصلی من کسب مدال المپیک است/ تابع تصمیمات کادر فنی هستم

هدف اصلی من کسب مدال المپیک است/ تابع تصمیمات کادر فنی هستم

به گزارش خبرنگار مهر، امیررضا معصومی فرزند فردین معصومی از قهرمانان اسبق کشتی ایران و جهان طی یکسال گذشته موفق شده به یکی از مدعیان سنگین وزن ایران و جهان بدل شود و حتی خود را مدعی رقابتهای جهانی و المپیک نیز بداند.

مسیر افتخارات معصومی از کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای نوجوانان جهان آغاز شد و سپس او توانست در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی بزرگسالان هم نمایش قابل قبولی داشته باشد. او کمی بعد در مسابقات جوانان جهان هم موفق به کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی شد و دو ماه بعد توانست در ادامه روند صعودی و امیدوارکننده خود مدال طلای قهرمانی امیدهای جهان را هم کسب کند.

بی تردید او هم اکنون یکی از ستاره‌های سنگین وزن ایران و جهان است که مدعیان جهانی با جدیت بیشتری او را زیر نظر دارند و به خوبی بر توان فنی و فیزیکی او واقف هستند.

در همین راستا امیررضا معصومی با توجه به کسب عنوان قهرمانی وزن ۱۲۵ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی به خبرنگار مهر گفت: همیشه سعی کردم در هر مسابقاتی که به میدان می‌روم فقط و فقط به کسب خوشرنگترین مدال فکر کنم و برای کسب قهرمانی با تمام توان با رقبای خودم بجنگم. با توجه به نتایجی که طی دو سال اخیر کسب کردم امیدوارم این روند امیدوارکننده و رو به رشد را همچنان در مسابقات آتی هم ادامه دهم.

هدف اصلی من کسب مدال المپیک است/ تابع تصمیمات کادر فنی هستم

وی ادامه داد: پیکارهای قهرمانی کشور همیشه با رقابت تنگاتنگ و نزدیکی بین کشتی‌گیران وجود دارد و من هم رقابت سختی در این دوره از مسابقات داشتم. خوشبختانه کشتی‌های خوبی گرفتم که مطمئناً به دلیل تمرینات پرفشار و قدرتی من بود که همیشه در دستور کار قرار دارد و علاقه زیادی به این تمرینات دارم.

قهرمان کشتی امیدهای جهان افزود: یکی از دلایلی که کشتی ایران را از قطب‌های بزرگ و اصلی کشتی جهان تبدیل کرده حضور پر تعداد مدعیان داخلی در بسیاری از اوزان از جمله سنگین وزن است. این موضوع باعث می‌شود تا هر مسابقات کشتی در هر رده‌ای با بهترین شکل و بالاترین سطح همراه باشد.

معصومی در پایان به برنامه‌های آتی خود اشاره کرد و گفت: در وهله نخست باید از کادر فنی و فدراسیون کشتی تشکر کنم که به من سهمیه داد تا در قهرمانی کشور شرکت کنم. البته هدف بعدی من حضور در مسابقات قهرمانی آسیاست که در این خصوص هم تابع تصمیمات کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد هستم.