هزینه پروتز سینه توسط جراح متخصص و مجرب

هزینه پروتز سینه توسط جراح متخصص و مجرب

به طور کلی زیبایی سینه ها علاوه بر سایز سینه به عوامل مختلفی نیز مرتبط است. بهترین جراح پروتز سینه در ایران می تواند با استفاده از تکنیک های جدید و مطمئن نیاز خانم ها به سینه های خوش فرم، متناسب و زیبا را برآورده کند و بر این اساس بیمار را از قیمت جراحی زیبایی سینه و به خصوص هزینه جراحی پروتز سینه آگاه کند. هزینه های خدمات جراحی هر ساله نسبت به سال های گذشته افزایش می یابد، قیمت پروتز سینه نیز از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر این، هزینه جراحی پروتز نیز موضوع دیگری است که بسته به شرایط و مهارت بهترین جراح پروتز سینه در تهران تغییر می کند.

اگر قصد انجام این جراحی زیبایی را با قیمت مناسب دارید، با ما همراه باشید تا علاوه بر آگاهی از عوامل موثر بر هزینه، نکات مهمی را در مورد پروتز سینه نیز بدانید.

هزینه جراحی پروتز سینه در سال 1401

داشتن سینه های خوش فرم و زیبا فقط به اندازه سینه مربوط نمی شود. با مراجعه به جراح زیبایی و اطلاع از هزینه جراحی پروتز سینه یا هر نوع عملی که نیاز دارید می توانید به راحتی آرزوی خود را برآورده کنید. با جراحی های زیبایی می توان اندازه و شکل سینه ها را متناسب با سلیقه و نیاز شما تغییر داد.

 بهترین جراح پروتز سینه در ایران می تواند با استفاده از تکنیک های مدرن و مطمئن نیاز متقاضیان به داشتن سینه های خوش فرم، متناسب و زیبا را برآورده کند و بر اساس آن بیمار را از قیمت جراحی زیبایی سینه و به خصوص هزینه پروتز سینه جراحی آگاه کند.

از آنجایی که عمل پروتز سینه یک عمل زیبایی محسوب می شود، تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت. همچنین میزان دقیق این جراحی دقیقا زمانی مشخص می شود که بیمار توسط پزشک شخصا معاینه شود. شاخصه های زیادی در افزایش هزینه پروتز سینه و جراحی آن موثر است. عواملی مانند نوع ایمپلنت مورد استفاده، دستمزد پزشک، مهارت و تجربه کادر پزشکی، کلینیک انتخابی، کیفیت پروتز و …. در تعیین قیمت نهایی موثر هستند.

برای شناخت بهترین جراح پروتز سینه در تهران می توانید به سایت جراحتو مراجعه فرمایید تا بهترین جراحان را در این زمینه را بشناسید و بهترین پزشک را برای خود انتخاب کنید. مجله جراحتو، رسانه تخصصی در زمینه زیبایی و پزشکی و یکی از پربازدیدترین وبسایت ها در زمینه معرفی بهترین پزشکان، جراحان و کلینیک های زیبایی تهران و سایر شهرهای ایران می باشد.

تأثیر سایز پروتز در هزینه پروتز سینه

معمولاً تنها عامل تعیین کننده قیمت پروتز سینه، شکل گرد یا اشکی است. در اکثر شرکت های تولید کننده پروتز، عواملی مانند اندازه، برجستگی، نرمی و یا بافت سطحی پروتز تاثیری بر قیمت گذاری ندارند.

 • نوع پروتز سینه: برندهای مختلفی در بازار اقدام به تولید پروتز سینه می کنند، اما باید بدانید که نوع و نوع پروتز تاثیر زیادی در قیمت پروتز دارد.
 • مهارت پزشک: مهارت و تجربه بهترین جراح پروتز سینه در ایران تاثیر بسزایی در افزایش هزینه جراحی پروتز سینه دارد. هر چه پزشک متخصص و حرفه ای تر باشد، دستمزد بیشتری توسط متخصص زیبایی دریافت می کند. معمولا بهترین جراح پروتز سینه در ایران برای دست یابی به بهترین نتیجه از دستیاران مجرب و ماهر جراحی استفاده می کند و نهایت دقت و مهارت آنها را در انتخاب اندازه و برند پروتز و جراحی به کار می گیرد.
 • مراکز جراحی: جراحی ها معمولا در مراکز جراحی و بیمارستان ها انجام می شود. استفاده از مواد مصرفی در حین جراحی، اقامت در هتل، بستری در بیمارستان و هزینه اتاق همگی نقش بسزایی در افزایش هزینه های مرکز جراحی یا بیمارستان دارند.
 • قیمت ایمپلنت و خرید از نمایندگی: امروزه برندهای مختلف پروتز سینه با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد که معمولاً قبل از جراحی سینه باید پروتز را از نمایندگی خریداری کنید. هزینه پروتز سینه به کیفیت برند و تغییرات نرخ ارز بستگی دارد. از طرفی خرید این محصول از نمایندگی می تواند کیفیت بهتری را برای شما به ارمغان بیاورد.
 • تاثیر شرایط زیبایی بر هزینه پروتز سینه: یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل تعیین کننده هزینه و قیمت جراحی پروتز سینه، وضعیت زیبایی است. همانطور که می دانید سینه افراد مختلف متفاوت است و هزینه ها یکسان نیست.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی پروتز سینه

 • مراجعین قبل از انجام جراحی پروتز سینه باید در مورد خواسته های خود و دلیل انجام عمل با پزشک صحبت کنند.
 • جراح پروتز سینه باید قبل از جراحی شرایط جسمی و روحی افراد و وضعیت سینه ها را بررسی کند. از طرفی برای تعیین پروتز خوب باید وزن و قد را اندازه گیری کرد.
 • به زنان چاق یا باردار و افرادی که در آینده قصد بارداری دارند توصیه می شود که جراحی را به تعویق بیندازند.
 • پس از جراحی، زیباجو باید نکات مراقبتی توصیه شده توسط پزشک را در طول دوره بهبودی چند ماهه رعایت کند.
 • به مدت سه ماه بعد از انجام جراحی پروتز سینه، زیباجو باید از سوتین مخصوص برای حفظ فرم سینه ها استفاده کند.
 • افراد باید بدانند که احساس درد بعد از جراحی سینه کاملا طبیعی می باشد و گاهی نیز ممکن است سینه ها به مدت چند روز متورم شوند .در این موارد می توانید با نظر پزشک از مسکن ها و داروهای خاص استفاده کنید.
 • در جراحی قبل از پرداختن به هزینه پروتز سینه به کیفیت و نتایج کار و تجربه پزشک خود توجه کنید.
 • تا دو هفته پس از جراحی از فعالیت های شدید مانند ورزش خودداری کنید.
 • هرگز قبل و بعد از جراحی پروتز به تنهایی از داروها و مکمل ها استفاده نکنید و در مورد هر مشکلی ابتدا با پزشک خود صحبت کنید.
 • بعد از عمل، بخیه ها معمولا در روز چهاردهم برداشته می شوند و به راحتی می توانید نتیجه را مشاهده کنید.

کلام آخر

برای مراجعه به بهترین جراح پروتز سینه در تهران بهتر است با بهترین پزشک که در سایت جراحتو یا  jaraheto.com به شما معرفی کرده ایم مشورت کنید. در صورتی که خود و اطرافیان شما به بهترین پزشک مراجعه کردید تجربه خود در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

آیا پروتز سینه در بارداری و شیردهی تاثیری دارد؟

منبع:(jaraheto.com)