هزینه 35 هزار پوندی منچسترسیتی برای ایاب و ذهاب هوادارانش

هزینه 35 هزار پوندی منچسترسیتی برای ایاب و ذهاب هوادارانش

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان، باشگاه منچسترسیتی اعلام کرد بودجه‌ای 35 هزار پوندی را برای کمک به سفر هوادارانش به لندن برای تشویق این تیم برابر لیورپول در مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس اختصاص داده است.

سیتی که امیدوار است امسال هفتمین قهرمانی‌اش در رقابت‌های جام حذفی انگلیس را کسب کند، سه هفته دیگر در ومبلی به مصاف لیورپول خواهد رفت اما به دلیل عملیات عمرانی برای مرمت خطوط ریلی حدافاصل میان شهر منچستر تا لندن، تا مدتی مسافران قادر نخواهند بود با قطار، خودشان را به پایتخت برسانند. در همین حال هواداران لیورپول هم برای سفر به لندن دچار مشکلاتی هستند و به همین دلیل درخواست‌هایی برای تغییر محل برگزاری بازی و انتقال آن به ورزشگاه اولدترافورد صورت گرفته است.

اگر بازی روز شنبه برگزار شود که احتمال آن بسیار زیاد است، آخرین قطاری که از لندن به مقصد لیورپول ساعت ۱۹:۳۵ به وقت محلی حرکت خواهد کرد که درست دقایقی پس از به صدا درآمدن سوت پایان بازی در ۹۰ دقیقه است. با تمام اینها، اتحادیه فوتبال انگلیس به عنوان متولی برگزار این بازی تأکید کرده که این مسابقه در موعد و مکان مقرر آغاز خواهد شد.

به همین دلیل باشگاه سیتی برای اینکه از حمایت هوادارانش محروم نشود، اعلام کرده که فعلاً ۵۰ دستگاه اتوبوس که ممکن است تعدادشان بیشتر شود، فراهم کرده تا به انتقال هوادارانش از منچستر به لندن و بالعکس کمک کند. طبق اعلام باشگاه، هزینه رزرو هر صندلی در این اتوبوس‌ها 40 پوند است.

طبق برآورد نشریه سان، باشگاه سیتی با این تصمیم بخشی قابل توجهی از هزینه سفر هوادارانش به لندن را متحمل می‌شود که رقم آن به 35 هزار پوند می‌رسد.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم