هشدار کونته به رقبا؛ وقتی برگردم، خیلی‌ها اذیت خواهند شد!

هشدار کونته به رقبا؛ وقتی برگردم، خیلی‌ها اذیت خواهند شد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته بعد از برکناری‌اش از سرمربیگری تاتنهام در فصل گذشته هنوز بدون تیم است و اوقاتش را صرف خانواده و رسیدگی به سایر علایق شخصی خود می‌کند. او اما می‌گوید که به زودی مربیگری را از سر خواهد گرفت و زمانی که به کنار زمین فوتبال برگردد، کار خیلی از رقبا را سخت خواهد کرد.

کونته که آخرین شایعه درباره آینده‌اش، جانشینی رودی گارسیا در ناپولی بوده است، اخیراً در شبکه‌های مجازی به مخاطبانش گفته که عجله‌ای برای بازگشت به کار ندارد. بعد از تقریباً 7 ماه استراحت اما سرمربی ایتالیایی کم‌کم دارد احساس می‌کند که دلش برای مربیگری تنگ شده است.

سرمربی پیشین تیم‌های یوونتوس، اینتر و چلسی که با هر سه این تیم‌ها قهرمان لیگ‌های داخلی شده؛ در یک رویداد ورزشی که توسط نشریه گاتزتادلواسپورت برگزار شد، به خبرنگار این روزنامه گفت: استرس کاری برای من حکم سوخت را دارد؛ فشار کاری هم به من انگیزه می‌دهد، چون وقتی که برنده می‌شوی و چیزی می‌بری، حالت بهتر است. استرس هم می‌تواند سازنده باشد، هم مخرب. برای من استرس مربیگری از نوع مثبت است که انرژی‌بخش است و آدرنالینم را بالا می‌برد. سوت پایان مسابقاتی که در آنها پیروز می‌شویم، از آن لذت‌هایی است که دوست دارید با همه به اشتراک بگذارید. من برای تجربه چنین لحظاتی است که سخت کار و تلاش می‌کنم. الان البته دست از کار کشیده‌ام تا کمی بیشتر با خانواده‌ام باشم و برای خودم وقت بگذارم. در این مدت هم مطالعاتم را در زمینه فوتبال و تغییراتی که این رشته ورزشی دارد تجربه می‌کند را ادامه داده‌ام تا بتوانم خودم را با شرایط جدید وفق دهم. زمانی که برگردم، حتی بیشتر از قبل آماده مقابله با چالش‌های بزرگ خواهم بود.

کونته در ادامه راجع به شایعه مربیگری‌اش در ناپولی هم اظهار داشت: می‌دانم یکسری داستان‌ها ساخته شده اما در حال حاضر من احساس می‌کنم که باید وقتم را صرف خودم و دخترم کنم که دارد بزرگ می‌شود. این مسئله انتخاب سبک زندگی است. بعد از آن آماده بازگشت به مبارزه خواهم بود و زمانی که برگردم، کار برای سایرین سخت خواهد شد.

سرمربی پیشین تیم ملی ایتالیا در پایان درباره گزینه احتمالی که هدایتش را در آینده برعهده خواهد گرفت،‌ تأکید کرد: دوست دارم یک روز تیمی را تمرین دهم که از زمان جام بردنش زمان زیادی نگذشته باشد، چون پیش از این من هدایت تیم‌هایی مانند یوونتوس و چلسی را که در لیگ هفتم بودند را قبول کردم.

انتهای پیام/