هیچ‌یک از مصدومان بارسلونا به بازی با شاختار نمی‌رسند

هیچ‌یک از مصدومان بارسلونا به بازی با شاختار نمی‌رسند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپورت؛ طبق اعلام پزشکان باشگاه بارسلونا، ژاوی هرناندس سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها برای بازی چهارشنبه شب مقابل شاختار دونتسک نمی‌تواند روی کمک هیچ‌یک از بازیکنان مصدومش حساب کند.

بارسلونا چهارشنبه در حالی از ساعت ۲۰:۱۵ به وقت تهران میزبان حریف اوکراینی‌اش خواهد بود که مصدومانش نه تنها شانسی برای بازی ندارند، بلکه آنها حتی هنوز در تمرینات گروهی هم شرکت نمی‌کنند.

فهرست مصدومان بارسا شامل پدری، رافینیا، روبرت لواندوفسکی، ژول کونده و سرخی روبرتو می‌شود که گفته می‌شد ممکن است ژاوی به برخی از آنها دقایقی میدان دهد تا برای مصاف هفته آینده برابر رئال مادرید در ال‌کلاسیکو آماده شوند اما گویا پزشکان باشگاه هنوز به هیچ‌یک از آنها مجوز بازی نداده‌اند؛ حتی بازیکنانی که به رسیدن به مرز آمادگی کامل نزدیک‌ترند، مانند رافینیا که گفته می‌شود احتمال دارد فردا در تمرینات گروهی شرکت کند.

به این ترتیب ژاوی باید با همان بازیکنانی که شب گذشته (یکشنبه) مقابل اتلتیک بیلبائو به میدان فرستاد، از شاختار دونتسک پذیرایی کند. بارسلونا دو بازی قبلی‌اش در لیگ قهرمانان برابر آنتورپ و پورتو را برده و اکنون با 6 امتیاز در صدر جدول گروه H قرار دارد.

انتهای پیام/